Hyaloral pre psy 120 tabliet

Kód: VIRBACHYAL
Tip
Značka: Virbac
€49,95
Skladom

Produkt HyalOral je účinný doplnok stravy pre psov - chondroprotektívum. Prípravok HyalORAL ® obsahuje 5 zložiek pre podporu pohyblivosti:

Kyselina hyalurónová a Kolagén pomáhajú udržiavať pohodlie kĺbov,
Gamma Oryzanol je známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami,
Glukosamín a Chondroitín pomáhajú udržiavať zdravé chrupavky.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZLOŽENIE

Enzymaticky hydrolyzovaný prasačí kolagén (44%), fosforečnan vápenatý, glukosamín z živočíšne tkaniva (6,3%), chondroitín sulfát (4%), hydrolyzované kuracie a bravčové bielkoviny, kukuričný škrob, gamma oryzanol (2%), stearát horečnatý , kyselina hyalurónová (0,4%).

Dávkovanie

Prípravok podávajte raz denne podľa tabuľky. Odporúča sa tablety primiešať do každodennej kŕmnej dávky a užívať po dobu minimálne 3 až 4 mesiace.

Tabuľka dennej dávky tabliet HyalOral Virbac pre psov:
 
HMOTNOSŤ PSA: 5 - 10 KG 10 - 20 KG 20 - 40 KG 40+ KG
DENNÁ DÁVKA: 1/4 tbl. 1/2 tbl. 1 tbl. 2 tbl.

 

Balenie: 120 tabliet

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺbová výživa pre psy
Hmotnosť: 0.8 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ES Avatar autora | 4.1.2022
Poznám tabletky, sú dobré.
5
LK Avatar autora | 5.9.2021
Hodnotiť môžem, až po dlhším čase používaní. Zatiaľ je vidno zlepšenie pohyblivosti

Americká spoločnosť Virbac patrí medzi lídrov v oblasti zvieracích doplnkov výživy.

V popredí najnovších trendov a nástrojov sa zaväzuje ponúkať zákazníkom stále dômyselnejšie a užitočnejšie riešenia.

Zameriava sa na prevenciu a pohodu zvierat, aby dokázala odpovedať na súčasné výzvy v oblasti zdravia domácich miláčikov na celom svete, pričom sa hlavne sústreďuje na nutričné rozmery.

Virbac logo

Virbac je jednou z popredných spoločností na svete v oblasti zdravia zvierat. Od svojho založenia v roku 1968 sa zameriava na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu produktov pre zdravie a starostlivosť o zvieratá. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta a ponúka širokú škálu produktov pre domáce zvieratá aj pre hospodárske zvieratá.

Virbac sa zameriava na inováciu a vývoj nových produktov, ktoré pomáhajú zlepšovať zdravie a kvalitu života zvierat. Svoje produkty vyrába pod prísne kontrolovanými podmienkami, aby zabezpečil ich bezpečnosť, účinnosť a kvalitu.

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov pre rôzne druhy zvierat, vrátane liekov, krmív, doplnkov stravy, produktov pre starostlivosť o zuby, pokožku a srst zvierat a mnoho ďalších. Všetky tieto produkty majú jedno spoločné - pomáhajú zlepšovať zdravie a pohodu zvierat.

Okrem toho, Virbac ponúka aj odbornú podporu pre veterinárov, ktorí využívajú ich produkty pri liečbe a starostlivosti o zvieratá. Spoločnosť sa tiež angažuje v oblasti ochrany životného prostredia a udržateľného rozvoja.

Vďaka svojmu zameraniu na inováciu, kvalitu a bezpečnosť produktov a odbornej podpore pre veterinárov si Virbac získal renomé spoľahlivého a dôveryhodného partnera pre zdravie zvierat.