ALAVIS Celadrin 500 mg 60 tbl.

Kód: 234
€19,90
Skladom

Proti zápalu a bolesti pre psy a mačky

Patentovo chránená zmes Celadrin obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej, ktoré inhibujú enzým 5 – lipooxiogenázu podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy. ALAVIS™ Celadrin pomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie (lubrikáciu) kĺbovej chrupavky. Podporuje efektívnejší transport a zabudovanie glukosamínu do buniek kĺbových chrupaviek – chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. Obe zložky prípravku ALAVIS™ Celadrin sa metabolizujú v pečeni, na ktorej tkanivá majú protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteinov vstupujú do cielových buniek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah účinných látok v 1 kapsule:

 • 500 mg zmesi Celadrin – patentovo chránenej látky, ktorá obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej

Prídavné látky: stearan horečnatý

ALAVIS ™ Celadrin podávajte:

 • u psov a mačiek s osteoartrózou
 • pri bolestiach chrbta (vertebrogénny algický syndróm)
 • pri presilení alebo zápale väzov, šliach (tendinitis, tendovaginitis, burzitis)
 • pri bolestiach svalov
 • po úrazoch a ďalších zraneniach pohybového aparátu
 • potlačenie bolesti kĺbov, väzov a šliach
 • potlačenie zápalu
 • zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti
 • spomalenie deštrukcie kĺbov

Výhody ALAVIS ™ Celadrin:

 • prírodná ingrediencia s klinicky overeným účinkom pre zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti
 • je veľmi bezpečný
 • ľahké vstrebávanie
 • rýchly nástup účinku
 • vhodná alternatíva liekov proti bolesti a zápalu (nesteroidných antireumatík)

Dávkovanie:

Hmotnost psa, mačky

denná dávka

Malá plemená psov a mačky

1 – 5 kg

1 kapsula

Malá plemená psov a mačky

5 – 15 kg

2 kapsuly

Stredné plemená psov

15 – 45 kg

3 kapsuly

Veľké plemená psov

45 a viac kg

4 kapsuly

Spôsob použitia: kapsule sa podávajú denne podľa doporučeného dávkovania priamo do tlamy zvieraťa, s kúskom potravy alebo priamo do krmiva. Kapsulu je možné otvoriť a obsah nasypať na kŕmenie.

Upozornenie: Dávkovanie je možné podľa klinických potiažov individuálne zvýšiť až na dvojnásobok.

Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Veterinárny prípravok je schválený ÚŠKVBL pod číslom 078/R/08-S.

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺbová výživa pre psy
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Veterinárne prípravky ALAVIS ™ sú vyvinuté na podporu zdravia zvierat. Veterinárne prípravky ALAVIS ™ sú v Českej republike v predaji už od roku 2003. Spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá a pri ich výrobe je všetko smerované k dosiahnutiu tej najvyššej kvality a účinnosti.

Alavis logo

Majiteľom licencie ochrannej známky ALAVIS ™ je kanadská spoločnosť Lighthouse International Inc., ktorá je divíziou farmaceutickej spoločnosti Pharma United Inc.

Alavis je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu doplnkov výživy pre zvieratá. Jej produkty sú určené pre psov, mačky, kone a hospodárske zvieratá. Alavis sa vyznačuje kvalitnými prírodnými zložkami, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a pohodu zvierat.

Výrobky Alavis sú vyrobené v súlade s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti. Značka Alavis má vlastné výskumné a vývojové oddelenie, ktoré sa snaží neustále vylepšovať svoje produkty a prispôsobovať sa potrebám zákazníkov.

Jedným z najpopulárnejších produktov Alavis sú kapsule na kĺby pre psov a mačky. Tento produkt obsahuje prírodné zložky ako glukozamín, chondroitín a MSM, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé kĺby a chrupavky zvierat.

Alavis ponúka tiež rôzne vitamínové a minerálne doplnky pre psy a mačky, ktoré pomáhajú udržiavať ich imunitný systém v dobrej kondícii a zlepšujú celkové zdravie a vitalitu.

Značka Alavis je tiež známa svojimi výrobkami pre kone, ktoré sú určené na liečbu a prevenciu ochorení kopyt. Tieto výrobky obsahujú prírodné zložky, ako napríklad biotín a zinok, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé a silné kopytá.

Ak hľadáte kvalitné doplnky výživy pre vaše zvieratá, značka Alavis je pre vás tou správnou voľbou. Jej výrobky sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a pohodu vašich miláčikov.