Bravecto

Webová stránka značky: Bravecto

Bravecto je Britská spoločnosť, ktorá hľadá riešenia problémov s parazitmi pre Vašich domácich miláčikov. Bravecto je značka spoločnosti MSD Animal Health, ktorá vyvíja, vyrába a predáva širokú škálu veterinárnych liekov a služieb na celom svete.

Bravecto logo

Bravecto je značka, ktorá sa špecializuje na produkciu antiparazitárnych prípravkov pre psov a mačky. Jej produkty sú známe svojou vysokou účinnosťou a dlhodobým účinkom v boji proti blchám, kliešťom a iným vonkajším parazitom.

Jedným z najväčších benefítov Bravecta je jeho unikátny spôsob podávania. Tento prípravok sa vyrába v podobe žuvacieho tablietu alebo kapsúl, ktoré sa podávajú psovi alebo mačke raz za tri mesiace. To znamená, že sa nemusíte obávať každodenného podávania prípravku a môžete sa sústrediť na iné starostlivosť o zvieratá.

Bravecto používa novú technológiu nazývanú fluralaner, ktorá účinne bojuje proti vonkajším parazitom. Fluralaner nielenže zabíja existujúce blchy a kliešte, ale tiež im bráni v opätovnom rozmnožovaní a šírení. To znamená, že tento prípravok pomáha aj s prevenciou a kontrolou populácie parazitov.

Okrem toho, Bravecto je schválený a odporúčaný veterinármi na celom svete, a to nielen kvôli svojej účinnosti, ale aj preto, že je bezpečný a dobre tolerovaný pre zvieratá. Jeho vedľajšie účinky sú minimálne a väčšina psov a mačiek nevykazuje žiadne nežiadúce účinky po užití tohto prípravku.

Ak hľadáte spoľahlivý a efektívny spôsob, ako chrániť vaše zvieratá pred vonkajšími parazitmi, značka Bravecto je pre vás tou správnou voľbou. Jej výrobky poskytujú dlhodobú ochranu proti blchám, kliešťom a iným parazitom a ich unikátna forma podávania robí z Bravecta jednu z najpopulárnejších značiek antiparazitárnych prípravkov pre zvieratá.

Cena

3850
13850
5 položiek celkom
Bravecto Dog XS 112,5 mg - žuvacie tablety
Tip
Kód: BRAVEC-XS
Bravecto Dog S 250 mg - žuvacie tablety
Tip
Kód: BRAVEC-S
Bravecto Dog M 500 mg - žuvacie tablety
Tip
Kód: BRAVEC-M
Bravecto Dog L 1000 mg - žuvacie tablety
Tip
€46,90
Kód: BRAVEC-L
Bravecto Dog XL 1400 mg - žuvacie tablety
Tip
Kód: BRAVEC-XL

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom