Virbac

Webová stránka značky: Virbac

Americká spoločnosť Virbac patrí medzi lídrov v oblasti zvieracích doplnkov výživy.

V popredí najnovších trendov a nástrojov sa zaväzuje ponúkať zákazníkom stále dômyselnejšie a užitočnejšie riešenia.

Zameriava sa na prevenciu a pohodu zvierat, aby dokázala odpovedať na súčasné výzvy v oblasti zdravia domácich miláčikov na celom svete, pričom sa hlavne sústreďuje na nutričné rozmery.

Virbac logo

Virbac je jednou z popredných spoločností na svete v oblasti zdravia zvierat. Od svojho založenia v roku 1968 sa zameriava na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu produktov pre zdravie a starostlivosť o zvieratá. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta a ponúka širokú škálu produktov pre domáce zvieratá aj pre hospodárske zvieratá.

Virbac sa zameriava na inováciu a vývoj nových produktov, ktoré pomáhajú zlepšovať zdravie a kvalitu života zvierat. Svoje produkty vyrába pod prísne kontrolovanými podmienkami, aby zabezpečil ich bezpečnosť, účinnosť a kvalitu.

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov pre rôzne druhy zvierat, vrátane liekov, krmív, doplnkov stravy, produktov pre starostlivosť o zuby, pokožku a srst zvierat a mnoho ďalších. Všetky tieto produkty majú jedno spoločné - pomáhajú zlepšovať zdravie a pohodu zvierat.

Okrem toho, Virbac ponúka aj odbornú podporu pre veterinárov, ktorí využívajú ich produkty pri liečbe a starostlivosti o zvieratá. Spoločnosť sa tiež angažuje v oblasti ochrany životného prostredia a udržateľného rozvoja.

Vďaka svojmu zameraniu na inováciu, kvalitu a bezpečnosť produktov a odbornej podpore pre veterinárov si Virbac získal renomé spoľahlivého a dôveryhodného partnera pre zdravie zvierat.

Cena

4647
14647
1 položiek celkom
Hyaloral pre psy 120 tabliet
Tip
€46,50
Kód: VIRBACHYAL

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom