Virbac

Webová stránka značky: Virbac

Virbac Animal Health je renomovaná rodinná francúzska spoločnosť, zameriavajúca sa na poskytovanie vysokej kvality veterinárnych liekov a produktov pre zvieratá. Počnúc ich históriou od založenia, sa táto spoločnosť stala lídrom na trhu veterinárnych farmaceutík. Ich starostlivosť o zdravie zvierat je neprekonateľná.

Virbac logo

Hlavným cieľom je podporovať zdravie a blaho zvierat prostredníctvom inovatívnych liečiv a výrobkov, ktoré sú dôkladne testované a schválené podľa najprísnejších štandardov. Sústredia sa na rôzne druhy zvierat vrátane psov, mačiek, hospodárskych zvierat a koní.

Virbac Animal Health sa vyznačuje vysokou úrovňou odbornosti a dlhoročnými skúsenosťami vo veterinárnej oblasti. Ich tímová spolupráca a oddanosť poskytovaniu najlepšej možnej starostlivosti pre zvieratá je viditeľná v každom produkte, ktorý na trh prinášajú.

Sú uznávaní svojou účinnou liečbou a prevenciou chorôb u zvierat. Virbac je považovaný za dôveryhodného partnera veterinárnych profesionálov po celom svete.

Spoločnosť Virbac Animal Health si zakladá na hodnotách transparentnosti, etiky a udržateľnosti, čo ju robí významným leadrom v zlepšovaní kvality života zvierat posilňujúc dôveru medzi majiteľmi a ich domácimi miláčikmi.

Svojou neustálou snahou o inovácie a úsilím zlepšovať sa v strarostlivosti o zdravie zvierat prostredníctvom výskumu a vývoja si udržiavajú svoje vysoké postavenie na trhu a zachovávajú si svoje miesto ako líder v oblasti veterinárnej starostlivosti.

 

Žiadne produkty značky Virbac sa nenašli...