Canvit

Webová stránka značky: Canvit

História spoločnosti Canvit siaha do 90. rokov minulého storočia. Cieľom spoločnosti Canvit sú zdraví a spokojní maznáčikovia, ktorí nám všetkým prinášajú radosť a lásku.

Do sortimentu značky patria vitamínovo minerálové doplnky a prípravky pre psov, mačky a ďalšie zvieratá.

Spoločnosť od začiatku dbá na kvalitu, preto sú súčasťou ich tímu poprední inžinieri - výživoví odborníci, technológovia a veterinárni lekári.Canvit logo

Canvit je značka, ktorá sa zameriava na výrobu kvalitných doplnkov pre zvieratá, najmä pre psy a mačky. Svojimi výrobkami pomáha majiteľom zabezpečiť ich domácim miláčikom všetky potrebné živiny a vitamíny pre ich zdravie a pohodu.

Canvit sa zameriava na výrobu doplnkov stravy pre zvieratá, ktoré pomáhajú zlepšiť ich zdravie a kvalitu života. Ich výrobky sú vyrobené z kvalitných prírodných surovín a sú bez umelých farbív, príchutí a konzervantov.

V ponuke Canvitu nájdete množstvo výrobkov, ktoré pomáhajú psom a mačkám s rôznymi problémami, ako napríklad s kĺbmi, trávením, kožou a srstou, imunitou a ďalšími. Ich produkty sú vyrábané podľa najvyšších štandardov a sú bezpečné pre zvieratá.

Jednou z najpopulárnejších línií Canvitu sú doplnky pre kĺby. Tieto produkty obsahujú kvalitné zložky ako glukozamín, chondroitín a MSM, ktoré pomáhajú zlepšiť pohyblivosť a zmierniť bolesti kĺbov u psov a mačiek.

Okrem toho, Canvit sa zameriava aj na produkciu vitamínových doplnkov pre zvieratá, ktoré pomáhajú zlepšiť imunitný systém a posilniť zdravie. Ich doplnky obsahujú kvalitné vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré zlepšujú zdravie zvierat a zabezpečujú im všetky potrebné živiny.

Canvit je značka, ktorá sa snaží poskytnúť všetko, čo potrebujú zvieratá pre zdravý a šťastný život. Ich výrobky sú vyrobené z kvalitných prírodných surovín, sú bezpečné a účinné v pomáhaní zvieratám s rôznymi zdravotnými problémami. Ak hľadáte doplnky pre svojho psa alebo mačku, Canvit je určite značka, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Cena

225
1225
13 položiek celkom
Pamlsok Canvit Health Care dog Dental Snack 200 g Kód: 201
Canvit Snacks Immunity 200g Kód: 189
Canvit Biotin pre psy - 100 tabliet, 100 g
Tip
Kód: CANVITBPP100
Canvit Chondro pre psy - 100 tabliet, 100 g
Tip
Kód: CANVITCHOND
Canvit Biocal Plus - 230 tabliet, 230 g
Tip
€9,90
Kód: CANVITBP230
Canvit Biotin pre psy - 230 tabliet, 230 g
Tip
Kód: CANVITBPP230
Canvit Biotin Maxi pre psy - 76 tabliet, 230 g
Tip
Kód: CANVITBMP230
Canvit Biocal Plus - 500 tabliet, 500 g
Tip
€14,50
Kód: CANVITBP500
Canvit Biotin pre psy - 100 tabliet. 100 g
Tip
Kód: CANVITBMP500
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 13 položiek celkom