WOOLF SNACKS

Webová stránka značky: WOOLF SNACKS

Woolf Snacks sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a prvotriedneho mäsa. V roku 2015 bolo v ponuke WOOLF SNACKS iba 13 druhov produktov, no v roku 2016 bolo pre veľký záujem doplnených už 27 jedinečných produktov.

Značka WOOLF sa zaviazala používať najvyššiu možnú kvalitu mäsa, aby si ho vaše psy obľúbili. V súčasnej dobe ponúka 35 druhov občerstvenia Woolf a 7 nových zubných občerstvení Woolfies.

Každý si pre svojho miláčika nájde výber a to vďaka širokej škále tvarov a veľkostí vrátane šiestich druhov mäsa (jahňacie, králičie, kuracie, kačacie, rybie, hovädzie).

Odporúčame všetkým chovateľom, aby si vždy vyberali a kupovali najlepšie možné produkty, také, ktoré sú zdravšie, výrazne bezpečnejšie a priateľskejšie k vašim miláčikom. Žiadne farbivá, konzervačné látky, soľ atď.
WOOLF SNACKS logo

WOOLF SNACKS je kvalitná značka pochádzajúca zo Slovenska, ktorá sa zaoberá výrobou zdravých a chutných pamlskov pre psov. Spoločnosť WOOLF SNACKS sa venuje výrobe a predaju výrobkov, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a bez umelých prísad a konzervantov. Značka sa snaží prinášať nové a zaujímavé chute, aby vaši psi boli zdraví a šťastní.

WOOLF SNACKS ponúka široký sortiment pamlskov pre psov, ktoré sú vhodné pre rôzne typy psov a ich potreby. Medzi najobľúbenejšie produkty patria zeleninové a ovocné chipsy, sušené mäsové prípravky, vreckové kosti a mäkké žuvacie tyčinky. Značka dbá aj na to, aby pamlsky boli vhodné aj pre psov s alergiami alebo citlivým trávením, preto ponúka aj bezlepkové a bezobilné varianty.

WOOLF SNACKS sa snaží byť zodpovednou značkou, preto používa iba suroviny z ekologického a etického chovu a pestovania. Značka tiež spolupracuje s organizáciami, ktoré sa starajú o psov a ich blaho, a podporuje rôzne dobročinné projekty a akcie. Výroba WOOLF SNACKS prebieha v Slovenskej republike a značka si zakladá na kvalite a pečlivosti v každom kroku výroby.

WOOLF SNACKS je skvelou voľbou pre majiteľov psov, ktorí chcú svojim zvieratám dopriať zdravé a chutné pamlsky, ktoré neublížia ich zdraviu. S WOOLF SNACKS si môžete byť istí, že vaši psi si pochutnajú na skvelých chute a zároveň dostanú dôležité živiny pre ich zdravie a pohodu.

Cena

45
145
2 položiek celkom
Pamlsok Woolfies Dentálna kefka M 200g
€4,90
Kód: WOOLFDK
Pamlsok Woolfies Dentálne paličky S 200g Kód: WOOLFDP

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom