Canvit BARF

Webová stránka značky: Canvit BARF

Canvit B.A.R.F. je originálna lekáreň z prírodných produktov, zo sušeného ovocia, zo zeleniny, bylín, olejov a funkčných biologicky účinných látok. Všetky účinné zložky sú zachované v prírodnej forme a so 100% koncentráciou bez pridania aditív a iných nepotrebných látok. Canvit B.A.R.F. poskytuje kompletný sortiment produktov pre B.A.R.F. krmivá a holistický prístup ku zdraviu zvierat.Canvit BARF logo

Canvit BARF je značka, ktorá sa zameriava na výrobu kvalitných doplnkov pre domáce zvieratá podľa princípov kŕmenia BARF (biologically appropriate raw food). Tento spôsob kŕmenia zvierat sa snaží čo najviac priblížiť ich prirodzenému stravovaniu a zabezpečiť im tak všetky potrebné živiny.

Canvit BARF ponúka doplnky stravy, ktoré pomáhajú majiteľom zvierat vytvoriť vyvážený a zdravý jedálny lístok pre svojich psíkov a mačičky. Ich výrobky sú vyrábané z kvalitných surovín a sú špeciálne navrhnuté tak, aby dopĺňali výživu zvierat prirodzeným spôsobom.

V ponuke Canvit BARF nájdete doplnky stravy pre psy a mačky, ktoré obsahujú prírodné zložky ako ovocie, zeleninu, bylinky a množstvo ďalších prísad. Tieto zložky zabezpečujú zvieratám dostatok vitamínov, minerálov, vlákniny a iných dôležitých živín.

Jednou z najpopulárnejších línií Canvit BARF sú doplnky stravy pre kĺby. Tieto produkty obsahujú zložky ako glukozamín a chondroitín, ktoré pomáhajú zlepšiť pohyblivosť a zdravie kĺbov u psov a mačiek.

Okrem toho, Canvit BARF ponúka aj doplnky stravy pre trávenie, ktoré pomáhajú zlepšiť trávenie a imunitu zvierat. Ich výrobky obsahujú prebiotiká, probiotiká a iné zložky, ktoré pomáhajú zlepšiť trávenie a zdravie čriev.

Canvit BARF je značka, ktorá si zakladá na kvalite a prirodzenosti svojich výrobkov. Ich doplnky stravy sú vyrobené z prírodných a kvalitných surovín, sú bez umelých farbív, príchutí a konzervantov. Ak hľadáte doplnky stravy pre svojho psa alebo mačku, ktoré sa budú čo najviac približovať ich prirodzenému spôsobu stravovania, Canvit BARF je určite značka, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Cena

1112
11112
1 položiek celkom
Canvit BARF Kelp pre psy 180 g
Tip
€11,50
Kód: BARF-KELP

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom