Glandex

Webová stránka značky: Glandex

Veterinári a majitelia domácich zvierat všade vedia, že Glandex® je najlepší spôsob, ako udržať zdravé análne žľazy u psov a mačiek. Je to preto, že Glandex je jediný produkt, ktorý podporuje všetky základné príčiny a pôsobí zvnútra von, aby pomáhal udržiavať zdravé análne žľazy. Zameriava sa na unikátne veterinárne produkty pre domáce zvieratá. Je to spoločnosť vlastnená a založená veterinármi a všetky ich produkty odporúčajú veterinári a špecialisti z celého sveta.

glandex-logo

Glandex je značka, ktorá sa zameriava na zdravie análnych žliaz u psov a mačiek. Análne žľazy sú dôležitou súčasťou tráviaceho traktu zvierat, ktoré produkujú sekret, ktorý zabezpečuje správnu funkciu čriev a imunitný systém.

Avšak, niektorí psi a mačky môžu mať problémy s análnymi žliazami, ktoré sa môžu prejaviť napríklad zápachom, svrbením, zápalom alebo dokonca infekciou. Glandex ponúka riešenie týchto problémov s ich špeciálnymi doplnkami stravy pre domácich miláčikov.

Ich výrobky sú vyrobené z prírodných zložiek ako vláknina, probiotiká, enzýmy a omega-3 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú zlepšiť zdravie análnych žliaz a tráviaceho traktu. Navyše, Glandex doplnky stravy sú vhodné pre zvieratá všetkých veľkostí a plemien.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo majitelia psov a mačiek vyhľadávajú Glandex produkty, je ich účinnosť. Ich doplnky stravy sú navrhnuté tak, aby pomohli zmierniť problémy s análnymi žliazami a zlepšiť celkové zdravie tráviaceho traktu.

Okrem toho, Glandex je značka, ktorá si zakladá na kvalite svojich výrobkov. Ich produkty sú vyrábané v USA z najkvalitnejších prírodných zložiek, sú bez umelých farbív a príchutí a nie sú testované na zvieratách.

Ak máte psa alebo mačku, ktoré trpia problémami s análnymi žliazami alebo tráviacim traktom, Glandex môže byť práve riešením, ktoré hľadáte. Ich doplnky stravy sú navrhnuté tak, aby pomohli zlepšiť zdravie vašich zvierat a zabezpečili im dlhé a zdravé životy.

Cena

2627
12627
1 položiek celkom
Glandex Soft Chews 120 g
€26,90
Kód: 243

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom