Veterinárna ambulancia pre Košice a okolie

Veterinárna ambulancia Košice VETERAS

 
alebo nám napíšte mail:
veteras.info@gmail.com

Sme Veterinárna ambulancia
poskytujúca zverolekársku pohotovosť
pre Košice a okolie len 10 minút
autom od centra mesta.

Vyhľadajte Veterinára vo svojom okolí!

Vyžiadajte si trasu k nám v Google mapách:

Naša milá pani doktorka Vám ochotne, prívetivo, no hlavne odborne vysvetlí a poradí vo všetkých otázkach ohľadom zdravotného stavu Vašich domácich miláčikov.

Zabezpečujeme pre Vás milý a priateľský prístup pri poskytovaní odbornej a vysoko kvalitnej veterinárnej starostlivosti pre Vašich domácich miláčikov.

Chápeme, že vaši chlpatí spoločníci sú viac než len zvieratá – sú Vaša rodina. Preto sme sa zaviazali ponúkať veterinárnu starostlivosť najvyššej kvality v príjemnom a harmonickom prostredí.

Najčastejšie chirurgické zákroky poúrazovej traumatológie psov a mačiek

  1. Ošetrenie rán môže byť potrebné pri zraneniach spôsobených bodnými alebo reznými predmetmi. Zákrok zahŕňa čistenie rany, uzatváranie rany pomocou stehov, prípadné zavedenie drenáže a aplikáciu antibiotickej liečby.

  2. Odstránenie cudzích predmetov. Cudzie predmety, ako sú napríklad drôty alebo kúsky skla, môžu vniknúť do tela psa a spôsobiť vážne poškodenia. Zákrok zahŕňa odstránenie predmetu a ošetrenie poškodeného tkaniva.

  3. Odstránenie nádorov. Nádory u psov môžu byť benígne alebo malígne. Odstránenie nádoru sa často vykonáva chirurgickým zákrokom a zahŕňa kompletné odstránenie celého nádoru.

  4. Cystotómia je chirurgický zákrok, ktorým odstránime močový kameň. Močový kameň sa môže z rôznych dôvodov vytvoriť v močovom mechúre.

  5. Opravy poškodenia svalov a tkanív. Poškodenia svalov a iných mäkkých tkanív sa často vyskytujú pri traumatických úrazoch. Zákrok zahŕňa rekonštrukciu tkanív alebo ich odstránenie v závislosti od rozsahu poškodenia.

Tieto sú len niektoré z mnohých poúrazových zákrokov, ktoré sa používajú v veterinárnej medicíne. Opäť platí, že každý prípad je jedinečný a vyžaduje si individuálny prístup a liečbu.

MVDr. Barbara Popovičová
MVDr. Barbara Popovičová VETERAS s.r.o.

„Ako veterinár pre Košice a okolie som moju kariéru začala získavaním všeobecno-veterinárnych lekárskych vedomosti a praxe u popredných a špičkových zverolekárov už popri štúdiu na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach. Odborné znalosti a nadobudnuté skúsenosti som využila ako hlavný veterinár chirurg, čomu sa popri budovaní našej súkromnej veterinárnej ambulancie dodnes venujem a každý deň sa v tejto oblasti vyše 10 rokov zdokonaľujem.“