Vetoquinol

Webová stránka značky: Vetoquinol

Vďaka našim odborným znalostiam zodpovedajú inovatívne produkty a služby spoločnosti Vetoquinol skutočným každodenným potrebám veterinárov, chovateľov hospodárskych zvierat a majiteľov domácich zvierat), neustálej túžbe po neustálom zlepšovaní.

vetoquinol logo

Vetoquinol je jednou z popredných značiek zameraných na zdravie a starostlivosť o zvieratá na celom svete. S viac ako 80 ročnou históriou ponúka širokú škálu produktov pre rôzne druhy zvierat vrátane psov, mačiek, koní, dobytka, hydiny a exotických zvierat.

Vetoquinol sa zaviazal zlepšovať život zvierat prostredníctvom poskytovania inovatívnych a spoľahlivých riešení na ochranu a liečbu zvierat. Ich portfólio zahŕňa produkty pre liečbu a prevenciu ochorení, výživové doplnky, veterinárne lieky, krmivá pre špecifické potreby a mnoho ďalších.

Spoločnosť Vetoquinol si udržiava vysoký štandard kvality a je zodpovedná voči životnému prostrediu, svojim zákazníkom a zvieratám, ktorým pomáha. V snahe zabezpečiť najlepšiu starostlivosť o zvieratá, spolupracuje Vetoquinol s veterinárnymi lekármi, chovateľmi zvierat a odborníkmi v oblasti zdravia a výživy zvierat.

Vetoquinol je spoločnosť so silnými etickými hodnotami a zameraním na inovácie. Svojím prístupom sa snaží vytvárať lepší svet pre zvieratá a pomáhať majiteľom zvierat zlepšovať kvalitu života svojich miláčikov.

Cena

3031
13031
1 položiek celkom
Šampón Vetoquinol Dermilen 300 ml
€30
Kód: 228

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom