CHR HANSEN

Webová stránka značky: CHR HANSEN

Spoločnosť otvorila v roku 1873 svoju prvú továreň – aj keď len malú – ako spoločný podnik s farmaceutom H.P. Madsen. Spústili prvú dánsku výrobu pepsínových prípravkov na tráviace problémy. Christian Hansen začal pracovať so syridlom – látkou bohatou na enzýmy extrahovanou zo štvrtého žalúdka prežúvavcov. Syridlo sa používalo na výrobu syra na zrážanie mlieka. Keď dopyt prudko vzrástol, Christian Hansen začal sériu experimentov s továrenskou výrobou syridla. Koagulant syra Christiana Hansena obsahoval aj chymozín, žalúdočný enzým, ktorý neskôr zohral rozhodujúcu úlohu pri rozvoji spoločnosti.

ChrHansen logo

V roku 2022 s uvedením súpravy VEGA™ Culture Kit špeciálne vyvinutej pre fermentované rastlinné základy, Chr. Hansen aplikuje svoje dedičstvo z mliekarenského priemyslu na vysoko inovatívny a rýchlo rastúci „vegurt“ trh – bezmliečne alternatívy k jogurtu. Využitím našej hlbokej odbornosti v oblasti fermentácie potravín a histórie úzkej spolupráce s výrobcami sa snažíme pomôcť priemyslu pozdvihnúť umenie remeselného spracovania fermentovaných rastlín pomocou našich nových prispôsobiteľných štartovacích kultúr, probiotík a bioprotektívnych kmeňov.

Chr. Hansen je globálna spoločnosť založená v Dánsku s viac ako storočnou históriou v oblasti výskumu a vývoja v oblasti mikrobiológie. Zameriava sa na vývoj a výrobu probiotík, enzýmov a kultúr pre potravinársky priemysel a farmaceutický priemysel.

Chr. Hansen má veľmi dobré povesť vďaka svojim prísne regulovaným výrobným postupom, čo zaručuje, že jej produkty sú vysoko kvalitné a bezpečné. Ich produkty sú vyrábané z prírodných zložiek, ako sú mikroorganizmy, enzýmy a iné látky, ktoré sa používajú na ochranu, fermentáciu, farbenie a konzerváciu potravín.

Chr. Hansen má silné povedomie o výskume a vývoji a vždy sa snaží zlepšovať svoje produkty a procesy. Investuje do moderných technológií a zdrojov, aby mohla ponúkať najnovšie a najlepšie produkty svojim zákazníkom.

Ich produkty sa používajú na celom svete v rôznych odvetviach, vrátane mliekarenského priemyslu, výroby syrov, nápojov, potravinárskych doplnkov a farmaceutického priemyslu. Medzi ich najznámejšie produkty patria probiotiká, ktoré sú užitočné pre zdravie tráviaceho traktu, a enzýmy, ktoré sa používajú na zlepšenie trávenia a zabezpečenie, že potraviny zostanú čerstvé a kvalitné.

V súčasnosti sa Chr. Hansen angažuje aj v oblasti udržateľnosti a environmentálneho zodpovedného podnikania. Snaží sa minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie a zároveň zlepšiť svoju efektívnosť a hospodárnosť. Vytvára tiež produkty, ktoré pomáhajú potravinárskemu priemyslu minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie.

Celkovo, Chr. Hansen je skvelou značkou, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu prírodných a bezpečných produktov pre potravinársky priemysel a farmaceutický priemysel. Svojimi produktmi prispieva k zdravému životnému štýlu a zároveň sa snaží byť čo najúčinnejší v minimalizovaní svojho vplyvu na životné prostredie.

Cena

1011
11011
1 položiek celkom
Hansen probican pasta 15ml
€10,95
Kód: 240

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom