Pleuran

Webová stránka značky: Pleuran

PLEURAN je biotech výrobca vyvíjajúci vysokokvalitné produkty podporujúce zdravie špecializujúci sa na izolovanie prírodnej zložky Imunoglukan® (z Pleurotus ostreatus), ktorá prebieha patentom chráneným výrobným procesom pod dohľadom skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v oblasti výroby glukánov.

Pleuran

Pleuran je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a vývojom prírodných extraktov z huby pleurotus ostreatus. Táto huba je známa svojimi výnimočnými liečebnými vlastnosťami a obsahuje mnoho prospešných látok pre ľudský organizmus.

Pleuran sa zameriava na vývoj a výrobu vysoko kvalitných prírodných výrobkov, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a pohodu človeka. Hlavným produktom spoločnosti je prírodný extrakt z huby pleurotus ostreatus, ktorý je vysoko koncentrovaný a obsahuje vysoký podiel beta-glukánov.

Beta-glukány sú biologicky aktívne zlúčeniny, ktoré majú mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Patrí medzi ne napríklad posilnenie imunitného systému, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi, zlepšovanie trávenia a podpora regenerácie svalov a tkanív.

Pleuran extrakt sa používa ako doplnok stravy, ktorý môže pomôcť zlepšiť celkové zdravie a imunitný systém. Tento prírodný výrobok je vhodný pre ľudí všetkých vekových kategórií a je veľmi obľúbený medzi tými, ktorí sa snažia zlepšiť svoje zdravie a pohodu.

Okrem toho, Pleuran ponúka aj ďalšie produkty, ako sú kapsule obsahujúce beta-glukány z húb a extrakt z huby pleurotus ostreatus, ktorý sa používa na vonkajšie použitie a má regeneračné účinky na pokožku.

Pleuran sa zaviazal k vysokým etickým a pracovným štandardom a svoje produkty vyrába s najvyššou kvalitou. Jeho extrakty sú vyrobené z certifikovaných surovín a prechádzajú prísne kontroly kvality. Spoločnosť Pleuran je považovaná za spoľahlivého partnera pre zdravie a pohodu svojich zákazníkov a jej produkty majú vynikajúcu povesť a dôveru medzi odborníkmi aj laickou verejnosťou.

Cena

1516
11516
1 položiek celkom
Plerasan VET-P-IM sirup 120ml
€15,90
Kód: 237

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom