Ako nájsť najlepšieho veterinára v Košiciach?

Hľadanie najlepšieho veterinára pre Vášho domáceho miláčika je veľmi dôležitý krok pre jeho fyzické zdravie a duševnú pohodu.

Čipovanie psov Košice2

Keď si vyberiete správneho veterinára, môžete si byť istí, že Vaša zvieratko bude v dobrých rukách a že dostane tú najlepšiu možnú starostlivosť.

IMG_8508

V Košiciach je mnoho veterinárnych ambulancií, ktoré ponúkajú rôzne služby a tovary pre Vašich domácich maznáčikov.

IMG_8506

Aby ste však našli ideálneho veterinára, musíte sa pre správne rozhodnutie informovať a dôkladne zvážiť niekoľko hodnotiacich kritérií.

Rozhodovanie pri výbere veterinára

 1. Skúsenosti:
  Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere veterinára sú jeho skúsenosti.
  Veterinár by mal mať skúsenosti s rôznymi druhmi domácich zvierat a liečbou ich ochorení.
  Vyhľadajte veterinára, ktorý má skúsenosti s riešením zdravotných problémov Vášho maznáčika, a ktorý sa venuje konkrétnym ochoreniam alebo diagnózam, s ktorými sa Vaše zvieratko stretáva.
 2. Pohodlie:
  Pri hľadaní veterinára je tiež dôležité, aby sa Váš maznáčik ale ja Vy cítili pohodlne.
  Zistite, či veterinár ponúka bezplatné parkovisko, vyhrievané a klimatizované priestory ambulancie, oddelené miestnosti pre psy a mačky, alebo iné možnosti, ktoré zabezpečia pohodlie a pokoj pre Vaše zviera.
 3. Kvalita služieb:
  Okrem skúseností a pohodlia je dôležité, aby veterinár ponúkal kvalitné služby.
  Zistite, aké vybavenie a technológie má ambulancia k dispozícii, ako dlho trvajú bežné preventívne úkony a aké sú ceny za rôzne služby. Ak je ambulancia vybavená modernými zariadeniami, môžete sa spoľahnúť na to, že Vaše zviera dostane najlepšiu možnú starostlivosť.
 4. Recenzie od zákazníkov:
  Posledným, ale nie menej dôležitým faktorom je získanie recenzií od iných zákazníkov.
  Vyberte si veterinára, ktorý má pozitívne recenzie od svojich klientov.
  Na internete môžete nájsť množstvo recenzií od iných majiteľov zvierat, ktorí sú spokojní s kvalitou služieb, ktoré poskytuje konkrétny veterinár.

Vyberte si veterinára, ktorý bude schopný poskytnúť Vášmu maznáčikovi individuálnu starostlivosť a bude sa mu venovať so záujmom a úctou.

Veterinár Košice a okolie MVDr. Barbara Popovičová

Ak sa Vám zdá, že nie ste spokojní so službami Vášho veterinára, neváhajte mu to povedať a nájsť si takého, ktorého prístup a praktiky Vám budú vyhovovať.

Veterinárna ambulancia VETERAS v Budimíri pri Košiciach ponúka široké spektrum služieb pre domáce zvieratá. Naši veterinári majú roky skúseností s liečbou rôznych druhov zvierat a ochorení.

Original on Transparent_small

Poskytujeme kvalitné a moderné vybavenie, ako aj možnosti individuálnej starostlivosti o Vaše zvieratá.

Hematologický analyzátor a mikroskopUSG prístroj a Elektro KauterBiochemický analyzátor

Naša ambulancia ponúka aj pravidelné preventívne prehliadky a očkovania, aby sme mohli sledovať zdravie Vašich zvierat a predchádzať problémom v budúcnosti.

Nobivac vakcína pre psa
 

Snažíme sa vytvoriť príjemné a pohodlné prostredie pre Vaše zviera ale aj pre Vás.

IMG_8596 – kópia

Náš tím sa skladá z kvalifikovaných a empatických veterinárov, ktorí sa snažia vytvoriť priateľskú atmosféru a sú Vám k dispozícii vždy s akýmkoľvek problémom alebo otázkou.

Naši zákazníci nám dávajú pozitívne recenzie a sme radi, že sa nám darí napĺňať ich očakávania.

Pozrite si naše 5-hviezdičkové recenzie na
Google My Business.
5 hviezdičkový veterinár Košice VETERAS s.r.o.

Ak hľadáte kvalitného a spoľahlivého veterinára pre Vášho domáceho miláčika v Košiciach, navštívte nás vo veterinárnej ambulancii www.veteras.sk.

Sme presvedčení, že poskytneme Vašim zvieratám najlepšiu možnú starostlivosť a poskytneme Vám kvalitné a profesionálne služby. Tešíme sa na vašu návštevu!


Autor článku

MVDr. Barbara Popovičová

IMG_8638 – kópia