UNIVERM TOTAL

Univerm total je značka, ktorá sa špecializuje na produkciu antiparazitárnych liekov pre hospodárske zvieratá. Ich cieľom je zlepšiť zdravie zvierat a zároveň zabezpečiť kvalitu a bezpečnosť potravinových produktov pre ľudí.

Univerm total tablety pre psov

Univerm total ponúka riešenia pre rôzne druhy parazitov, ako sú napríklad červy, roztoče, hmyz a ďalšie. Ich produkty sú vyrobené z kvalitných surovín a podliehajú prísnym kontrolám kvality a bezpečnosti. Sú určené pre rôzne druhy zvierat, vrátane hovädzieho dobytka, oviec, kôz, prasiat, hydiny a koní.

Univerm total sa snaží poskytovať nielen výrobky, ale aj odbornú podporu a poradenstvo pre svojich zákazníkov. Ich tímy odborníkov sa starajú o pravidelné školenia a semináre, aby zabezpečili správne použitie produktov a maximálnu účinnosť.

Univerm total tiež dbá na udržateľnosť a zodpovednosť voči životnému prostrediu. Ich výrobné zariadenia sú vybavené modernými technológiami na minimalizáciu environmentálnych dopadov a všetky ich produkty sú bezpečné pre zvieratá aj pre prírodu.

Vďaka svojej kvalitnej ponuke, odbornej podpore a zodpovednému prístupu k životnému prostrediu si Univerm total získal dôveru zákazníkov po celom svete.

 

Žiadne produkty značky UNIVERM TOTAL sa nenašli...