Simparica

Webová stránka značky: Simparica

Simparica - Inovátori v srdci


Spoločnosť dosiahla a inovovala mnoho prvenstiev v oblasti zdravia zvierat. Tím Simparica pokračuje vo výskume a vývoji nových a lepších spôsobov, ako pomôcť domácim miláčikom prežiť čo najlepší život. Škála liekov, ošetrení a diagnostiky je navrhnutá tak, aby vám a vášmu veterinárnemu lekárovi pomohla aktívne predchádzať chorobám, zvládať kožné ochorenia, liečiť infekcie, znižovať bolesť, minimalizovať úzkosť a oveľa viac.

Aktívnym používaním sortimentu Simparica zdravotníckych produktov zaručíte, že váš maznáčik bude ochránený.

Simparica logo

Simparica je vysoko kvalitná značka antiparazitárnych produktov, ktorá je určená pre psíkov a ich majiteľov. Produkty Simparica sú vyrobené s najvyššou starostlivosťou a využívajú najmodernejšie technológie, aby poskytovali vynikajúcu ochranu pred parazitmi.

Simparica ponúka širokú škálu produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali rôzne potreby a nároky zákazníkov. Medzi ich najpopulárnejšie produkty patria tabletové formy, ktoré poskytujú ochranu pred blechami a kliešťami po dobu jedného mesiaca.

Produkty Simparica sú vyrobené s vysokou účinnosťou a sú schválené mnohými veterinárnymi organizáciami. Výroba produktov Simparica je realizovaná s cieľom poskytnúť maximálnu účinnosť a bezpečnosť pre zvieratá, ktoré ich používajú.

Simparica je veľmi populárna značka medzi majiteľmi psov a veterinármi. Je to preto, že ich produkty sú spoľahlivé, účinné a ľahko použiteľné. Majitelia psov môžu mať istotu, že ich psík bude chránený pred parazitmi a zároveň nebudú musieť tráviť čas s aplikáciou produktov na kožu svojho zvieraťa.

Simparica je značka, ktorá sa neustále vylepšuje a zdokonaľuje svoje produkty, aby zabezpečila najlepšiu ochranu pre psíkov. Ich výskumné a vývojové tímy pracujú tvrdo na vývoji nových produktov, ktoré budú poskytovať ešte lepšiu ochranu pred parazitmi.

Vďaka svojej kvalite, účinnosti a spoľahlivosti sa Simparica stala jednou z najlepších značiek antiparazitárnych produktov pre psíkov na trhu. Svojimi výrobkami pomáha Simparica majiteľom psov zabezpečiť, aby ich miláčikovia boli vždy zdraví a chránení pred nebezpečnými parazitmi.

Cena

2854
12854
6 položiek celkom
Simparica 5 mg - žuvacie tablety pre psy
€28,50
Kód: SIMPA5MG
Simparica 10 mg - žuvacie tablety pre psy Kód: SIMPA10MG
Simparica 20 mg - žuvacie tablety pre psy Kód: SIMPA20MG
Simparica 40 mg - žuvacie tablety pre psy Kód: SIMPA40MG
Simparica 80 mg - žuvacie tablety pre psy Kód: SIMPA80MG
Simparica 120 mg - žuvacie tablety pre psy Kód: 93

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom