Strihanie Matézskeho psíka (Maltezák)

Maltézak je v súčasnosti medzi chovateľmi široko obľúbené plemeno, ktoré si vyžaduje pravidelnú starostlivosť o srsť a pokožku. Medzi často kladené otázky majiteľov týchto maličkých psíkov patria dopyty ako často strihať, kedy začať so strihaním šteniatok, ako často vyčesávať srsť a aké veterinárne alebo kozmetické prípravky sú pre ich psíka najvhodnejšie. Je veľmi dôležité určiť v akých podmienkach je psík venčený a kde sa s ním chodí na prechádzky. Či sa jedná o Maltézskeho psíka z mesta venčeného na chodníkoch a mestských parkoch, alebo psíka zo záhradky, ktorému sa môžu pri labkách pozapichovať bodliačiky, semienka burín, vetvičky a konáriky. Opačným príkladom je prípad výstavného Maltézskeho psíka, ktorému sa necháva narásť pravidelne česaná a dlhšia srsť. So strihaním Maltézakov odporúčame začať už pri šteniatkach po dovŕšení piateho týždňa. Pred dovŕšením piateho týždňa odporúčame pravidelné česanie a drobné zastrihávanie.

Na všetky Vaše otázky radi odpovieme a odkonzultujeme ich pred termínom objednania sa na skrášľovacie procedúry, ktorých cenník nájdete TU.

V prípade Vášho záujmu o skrášľovacie procedúry prosím neváhajte kontaktovať náš Psí WELLNESS Salón a dohodnite si termín na čísle 0948151611 alebo mailom na adrese veteras.info@gmail.com

Tešíme sa na Vašu návštevu :)

Strihanie Maltezáka Pred a Po:


viber_image_2022-07-07_12-41-04-857


Strihanie Matézskeho psíka (Maltezák) Košice

Strihanie Matézskeho psíka (Maltezák) Košice

Strihanie Matézskeho psíka (Maltezák) Košice

Strihanie Matézskeho psíka (Maltezák) Košice