Alavis

Webová stránka značky: Alavis

Veterinárne prípravky ALAVIS ™ sú vyvinuté na podporu zdravia zvierat. Veterinárne prípravky ALAVIS ™ sú v Českej republike v predaji už od roku 2003. Spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá a pri ich výrobe je všetko smerované k dosiahnutiu tej najvyššej kvality a účinnosti.

Alavis logo

Majiteľom licencie ochrannej známky ALAVIS ™ je kanadská spoločnosť Lighthouse International Inc., ktorá je divíziou farmaceutickej spoločnosti Pharma United Inc.

Alavis je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu doplnkov výživy pre zvieratá. Jej produkty sú určené pre psov, mačky, kone a hospodárske zvieratá. Alavis sa vyznačuje kvalitnými prírodnými zložkami, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a pohodu zvierat.

Výrobky Alavis sú vyrobené v súlade s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti. Značka Alavis má vlastné výskumné a vývojové oddelenie, ktoré sa snaží neustále vylepšovať svoje produkty a prispôsobovať sa potrebám zákazníkov.

Jedným z najpopulárnejších produktov Alavis sú kapsule na kĺby pre psov a mačky. Tento produkt obsahuje prírodné zložky ako glukozamín, chondroitín a MSM, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé kĺby a chrupavky zvierat.

Alavis ponúka tiež rôzne vitamínové a minerálne doplnky pre psy a mačky, ktoré pomáhajú udržiavať ich imunitný systém v dobrej kondícii a zlepšujú celkové zdravie a vitalitu.

Značka Alavis je tiež známa svojimi výrobkami pre kone, ktoré sú určené na liečbu a prevenciu ochorení kopyt. Tieto výrobky obsahujú prírodné zložky, ako napríklad biotín a zinok, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé a silné kopytá.

Ak hľadáte kvalitné doplnky výživy pre vaše zvieratá, značka Alavis je pre vás tou správnou voľbou. Jej výrobky sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a pohodu vašich miláčikov.

Cena

1926
11926
2 položiek celkom
ALAVIS Celadrin 500 mg 60 tbl.
€19,90
Kód: 234
ALAVIS MSM + Glukosamin sulfát 60 tabliet
Tip
Kód: ALAVISMSM

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom