Orion Pharma

Webová stránka značky: Orion Pharma

Divízia Orion Pharma, zastúpená na českom a slovenskom trhu spoločnosťou Orion Pharma s.r.o. je zameraná na vývoj, výrobu a marketing humánnych a veterinárnych liekov. Pri vývoji nových prípravkov je kladený dôraz predovšetkým na prípravky v oblastiach liečby neurologických ochorení, kardiovaskulárnych porúch, hormonálna substitučná terapia a liečby bronchiálnej astmy. Do roku 2001 uviedla Orion Pharma na medzinárodný farmaceutický trh sedem nových chemických entít.

Orion-Logo

Orion Pharma je finská farmaceutická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu liekov pre ľudí aj zvieratá. Spoločnosť bola založená v roku 1917 a svoje pôsobenie rozšírila do mnohých krajín po celom svete.

V oblasti liekov pre zvieratá ponúka Orion Pharma široké portfólio produktov, ktoré sú určené pre rôzne druhy zvierat, vrátane psov, mačiek, koní a dobytka. Všetky lieky sú vyrábané s najvyššou kvalitou a sú prispôsobené individuálnym potrebám zvierat.

Orion Pharma sa zameriava na vývoj inovatívnych produktov a liekov pre zvieratá. Jedným z najnovších a najúspešnejších produktov je liek proti bolesti a zápalu u psov a mačiek s názvom Carprodyl. Tento liek sa vyznačuje vysokou účinnosťou a rýchlym účinkom, ktorý pomáha zmierniť bolesť a zápal u zvierat.

Okrem liekov pre zvieratá ponúka Orion Pharma aj iné produkty, ako sú doplnky stravy, vitamíny a minerály. Tieto produkty sú vyrobené s ohľadom na potreby zvierat a majú pozitívny vplyv na ich zdravie a pohodu.

Orion Pharma má dlhoročné skúsenosti v oblasti farmaceutického výskumu a vývoja. Jej tím odborníkov sa neustále venuje zlepšovaniu a rozširovaniu svojho produktového portfólia, aby dokázal čeliť novým výzvam a potrebám na trhu.

Spoločnosť Orion Pharma sa zaviazala k vysokým etickým a pracovným štandardom, a preto má vynikajúcu povesť a dôveru mnohých majiteľov domácich zvierat a veterinárnych lekárov po celom svete. Jej produkty sú vysoko kvalitné, účinné a zabezpečujú maximálny komfort a pohodu pre zvieratá. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre zdravie a starostlivosť o svojho domáceho miláčika, spoločnosť Orion Pharma je pre vás tou správnou voľbou.

Cena

1314
11314
1 položiek celkom
Aptus ATTAPECTIN - veterinárne tablety
Tip
€13,50
Kód: 153

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom