Richter Pharma

Webová stránka značky: Richter Pharma

Za posledné štyri storočia sa Rakúska spoločnosť Richter Pharma vyvinula z malej lekárne uprostred námestia mestečka Welsu k globálne pôsobiacej úspešnej farmaceutickej spoločnosti. Lekáreň bola založená okolo roku 1600 a stále sa nachádza v rovnakej oblasti. Mesto Wels slúži ako sídlo spoločnosti, tak aj ako základňa pre celý rakúsky aj medzinárodný trh.

Richter Pharma logo

Richter Pharma je renomovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou kvalitných farmaceutických produktov. Spoločnosť Richter Pharma je známa svojimi vynikajúcimi výrobkami a vysokým stupňom profesionality, ktoré ponúka svojim zákazníkom.

Svojimi inovatívnymi výrobkami a prístupom k riešeniu zdravotných problémov si Richter Pharma získala dôveru a rešpekt svojich zákazníkov a odborníkov. Spoločnosť sa zameriava na výrobu liekov, ktoré sú bezpečné, účinné a ľahko dostupné pre širokú verejnosť.

Vývoj a výroba farmaceutických produktov v spoločnosti Richter Pharma je vedená vysokými etickými a profesionálnymi štandardmi. Spoločnosť sa zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších noriem a kvality a prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu pacientov po celom svete.

Výrobky Richter Pharma sú široko používané a obľúbené v rôznych oblastiach medicíny, vrátane dermatológie, gastroenterológie, gynekológie, pediatrie a mnohých ďalších. Richter Pharma ponúka široký sortiment liekov, doplnkov stravy, vitamínov a minerálov.

Spoločnosť Richter Pharma sa neustále snaží zdokonaľovať svoje výrobky a procesy výroby a zabezpečiť ich maximálnu účinnosť a bezpečnosť. Svojimi inovatívnymi riešeniami a prístupom k zdraviu svojich zákazníkov si získala mnoho spokojných pacientov a odborníkov.

Vďaka svojej dôveryhodnosti, kvalite a inovatívnemu prístupu sa Richter Pharma stala jednou z najúspešnejších spoločností na trhu s farmaceutickými výrobkami a jej produkty sú považované za jedny z najlepších vo svojom druhu.

Cena

1415
11415
1 položiek celkom
Fermactiv plv. 150 g prášok
€14,50
Kód: 150

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom