Bravecto Dog M 500 mg - žuvacie tablety

Kód: BRAVEC-M
€42
Skladom

Žuvacie tablety pre stredne veľké psy (10 - 20 kg).

Liečba napadnutia kliešťami a blchami u psov.

Tento veterinárny liek poskytuje:

  • okamžitý a trvalý usmrcujúci účinok na blchy počas 12 týždňov
  • okamžitý a trvalý usmrcujúci účinok na kliešte počas 12 týždňov

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovanie a užívanie

Odporúčame užívať 1x každé 3 mesiace počas kliešťovej sezóny. Tablety Bravecto sú ochutené arómou bravčovej pečene čo eliminuje problematické konzumovanie.

Bravecto žuvacie tablety

účinná látka v 1 tab. (mg)

pre stredne veľké psy (>10-20 kg)                              

500                                                                                 


Varovanie

Bezpečnosť veterinárneho lieku bola potvrdená u chovných, gravidnych a laktujúcich psov. Pre nedostatok príslušných údajov veterinárny liek nemá byť používaný u šteniat mladších ako 8 týždňov a/alebo u psov s hmotnosťou nižšou ako 2 kg. Liek nemá byť podávaný v intervaloch kratších ako 8 týždňov, nakoľko liek nebol skúšaný pri podávaní v kratších intervaloch.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TK Avatar autora | 17.9.2021
Vsetko ok,

Bravecto je Britská spoločnosť, ktorá hľadá riešenia problémov s parazitmi pre Vašich domácich miláčikov. Bravecto je značka spoločnosti MSD Animal Health, ktorá vyvíja, vyrába a predáva širokú škálu veterinárnych liekov a služieb na celom svete.

Bravecto logo

Bravecto je značka, ktorá sa špecializuje na produkciu antiparazitárnych prípravkov pre psov a mačky. Jej produkty sú známe svojou vysokou účinnosťou a dlhodobým účinkom v boji proti blchám, kliešťom a iným vonkajším parazitom.

Jedným z najväčších benefítov Bravecta je jeho unikátny spôsob podávania. Tento prípravok sa vyrába v podobe žuvacieho tablietu alebo kapsúl, ktoré sa podávajú psovi alebo mačke raz za tri mesiace. To znamená, že sa nemusíte obávať každodenného podávania prípravku a môžete sa sústrediť na iné starostlivosť o zvieratá.

Bravecto používa novú technológiu nazývanú fluralaner, ktorá účinne bojuje proti vonkajším parazitom. Fluralaner nielenže zabíja existujúce blchy a kliešte, ale tiež im bráni v opätovnom rozmnožovaní a šírení. To znamená, že tento prípravok pomáha aj s prevenciou a kontrolou populácie parazitov.

Okrem toho, Bravecto je schválený a odporúčaný veterinármi na celom svete, a to nielen kvôli svojej účinnosti, ale aj preto, že je bezpečný a dobre tolerovaný pre zvieratá. Jeho vedľajšie účinky sú minimálne a väčšina psov a mačiek nevykazuje žiadne nežiadúce účinky po užití tohto prípravku.

Ak hľadáte spoľahlivý a efektívny spôsob, ako chrániť vaše zvieratá pred vonkajšími parazitmi, značka Bravecto je pre vás tou správnou voľbou. Jej výrobky poskytujú dlhodobú ochranu proti blchám, kliešťom a iným parazitom a ich unikátna forma podávania robí z Bravecta jednu z najpopulárnejších značiek antiparazitárnych prípravkov pre zvieratá.