Farmina Vet Life dog gastrointestinal konzerva 300 g

Kód: 254
€4,90
Skladom

Farmina Vet Life Gastrointestinal 300 g - kompletná veterinárna diéta pre psy na zvládanie črevných problémov. Vyvážené zloženie s kuracím mäsom a hydrolyzovanými bielkovinami z rýb pre zdravý tráviaci systém vášho psa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farmina Vet Life Gastrointestinal 300 g je špeciálna veterinárna diéta vyvinutá pre psov s črevnými problémami ako črevná malabsorpcia, hnačka, a poruchy trávenia. Táto vyvážená receptúra obsahuje kvalitné zložky vrátane kuracieho mäsa, hydrolyzovaných bielkovín z rýb a ďalších živín, ktoré pomáhajú pri regulácii tráviaceho systému vášho psa.

Diéta je bohatá na vitamíny A, D3, E, taurín a minerály ako zinok, mangán, železo a meď, ktoré prispievajú k zdraviu a podpore imunitného systému vášho psa.

ZLOŽENIE:

Kuracie mäso, bielkoviny z rýb - hydrolyzované, sladký zemiak, kuracia pečeň, rybí tuk, ryby (sardinky, tuniak), vaječné žĺtka, semená quinoy, kurací tuk, hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, ľanové semiačka, chlorid draselný, frukto-oligosacharidy (0.25%), výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov) (0.15%), chlorid sodný, hrachová vláknina, sušené pivovarské kvasnice.

PRÍDAVNÉ DOPLNKOVÉ LÁTKY NA 1 KG:

 • Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 4290IU; (E671) vitamín D3 260IU; (3a700) vitamín E 170mg; (3a370) taurín 600mg. Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 50.4mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 19.4mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 12.3mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 3.4mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice): 0.0418mg; (3b202) jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0.46mg.
 • Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 30mg.

PRIEMERNÉ HODNOTY:

 • Bielkoviny 8.90%;
 • tuky a oleje 4.00%;
 • vláknina 0.20%;
 • popol 2.60%;
 • vlhkosť 71.00%;
 • vápnik 0.27%;
 • fosfor 0.20%;
 • sodík 0.17%;
 • draslík 0.22%.

VAROVANIE:

Je dôležité konzultovať s veterinárnym lekárom pred zaradením novej stravy do stravovacieho režimu vášho psa.

S priemernými hodnotami bielkovín, tukov a vlákniny je táto diéta navrhnutá tak, aby podporila zdravie tráviaceho systému s ohľadom na výživové potreby vášho psa.

Farmina Vet Life Gastrointestinal je optimálnym riešením pre psíkov s črevnými problémami, ktoré potrebujú špeciálnu starostlivosť a výživu pre ich tráviaci komfort.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne diety pre psov a mačky
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Riešenie k optimálnemu zdraviu vášho psa alebo mačky:

Farmina vet life logo

Farmina Vet Life predstavuje špičkovú značku vo svete veterinárnych diét pre psov a mačky, ktorá spoľahlivo zabezpečuje komplexnú starostlivosť a podporu pre zdravie a pohodu vášho štvornohého spoločníka.

S odhodlaním k výnimočnosti a oddanosti kvalite, Farmina Vet Life neustále vyvíja poznatky o nutričných potrebách psov a mačiek s cieľom poskytnúť produkty najvyššej kvality.

Veterinárnych diéty sú starostlivo navrhnuté tak, aby pokryli rôzne potreby psov a mačiek v každom veku a s rôznymi zdravotnými podmienkami.

Od terapeutických diét určených na riadenie konkrétnych ochorení až po preventívne riešenia, ktoré podporujú celkové zdravie, každý produkt je vyvážený s dôrazom na optimálnu nutričnú hodnotu.

Farmina Vet Life poskytuje presné nastavenia zložení veterinárnych diét prostredníctvom spolupráce s veterinárnymi odborníkmi a výživovými špecialistami.

Výber Farmina Vet Life znamená investovať do optimálnej zdravotnej starostlivosti vášho psa alebo mačky