Farmina Vet Life dog hypoallergenic fish & potato konzerva 300 g

Kód: 263
€5,60
Skladom

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 300 g - kompletné krmivo pre psov s potravinovou alergiou a intoleranciou, podporuje zdravie kože a srsti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 300 g je špeciálne navrhnuté kompletné krmivo pre psov s potravinovou alergiou a intoleranciou. Táto špecifická receptúra obsahuje ryby ako pstruh a sardinky (28%) a sladký zemiak (12%), ideálne pre psov citlivých na potravinové alergény. Zloženie zabezpečuje vysokú stráviteľnosť a prispieva k zlepšeniu kvality kože a srsti pri dermatózach a nadmernom vypadávaní srsti.

S obsahom vitamínov A, D3, E a minerálov ako zinok, mangán, železo a meď, Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 300 g poskytuje vyváženú výživu pre psov so špecifickými potravinovými potrebami. Táto diéta obsahuje aj taurín, dôležitý pre zdravie srdca a očí vášho psa.

S priemernými hodnotami bielkovín, tukov a olejov  a vlákniny je táto strava navrhnutá tak, aby podporila zdravé stravovacie potreby a zároveň udržala optimálnu hmotnosť vášho psa.

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato je kompletné krmivo pre psy, odporúčané na manažment pacientov s potravinovou alergiou, potravinovou intoleranciou a tiež na zlepšenie kvality kože a srsti v prípade dermatóz a nadmerného vypadávania srsti.

ZLOŽENIE:

Ryby (pstruh, sardinky) (28%), sladký zemiak (12%), bielkoviny z rýb - hydrolyzované, semená quinoy, rybí tuk, uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, prášková celulóza, chlorid draselný. Zdroje bielkovín: ryby, bielkoviny z rýb - hydrolyzované. Zdroje škrobov: sladký zemiak, semená quinoy.

PRÍDAVNÉ DOPLNKOVÉ LÁTKY NA 1 KG:

 • Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 3400IU; (E671) vitamín D3 200IU; (3a700) vitamín E 34mg; (3a370) taurín 1000mg.
 • Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 39.6mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 15.3mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 9.8mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 2.7mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice): 0.033mg; (3b202) jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0.33mg.

PRIEMERNÉ HODNOTY:

 • Bielkoviny 9.50%;
 • tuky a oleje 5.70%;
 • vláknina 0.20%;
 • popol 2.50%;
 • vlhkosť 78.00%;
 • vápnik 0.22%;
 • fosfor 0.17%;
 • Omega-6 mastné kyseliny 0.20%;
 • Omega-3 mastné kyseliny 0.90%;
 • EPA 0.25%;
 • DHA 0.40%.

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 300 g je ideálnou voľbou pre psíkov trpiacich potravinovými alergiami a intoleranciou, ktorí potrebujú špeciálnu starostlivosť a výživu pre svoje zdravie a pohodu.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne diety pre psov a mačky
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Riešenie k optimálnemu zdraviu vášho psa alebo mačky:

Farmina vet life logo

Farmina Vet Life predstavuje špičkovú značku vo svete veterinárnych diét pre psov a mačky, ktorá spoľahlivo zabezpečuje komplexnú starostlivosť a podporu pre zdravie a pohodu vášho štvornohého spoločníka.

S odhodlaním k výnimočnosti a oddanosti kvalite, Farmina Vet Life neustále vyvíja poznatky o nutričných potrebách psov a mačiek s cieľom poskytnúť produkty najvyššej kvality.

Veterinárnych diéty sú starostlivo navrhnuté tak, aby pokryli rôzne potreby psov a mačiek v každom veku a s rôznymi zdravotnými podmienkami.

Od terapeutických diét určených na riadenie konkrétnych ochorení až po preventívne riešenia, ktoré podporujú celkové zdravie, každý produkt je vyvážený s dôrazom na optimálnu nutričnú hodnotu.

Farmina Vet Life poskytuje presné nastavenia zložení veterinárnych diét prostredníctvom spolupráce s veterinárnymi odborníkmi a výživovými špecialistami.

Výber Farmina Vet Life znamená investovať do optimálnej zdravotnej starostlivosti vášho psa alebo mačky