Farmina Vet Life dog renal konzerva 300 g

Kód: 269
€4,90
Skladom

Farmina Vet Life Renal 300 g je vyvážené krmivo pre psov s obličkovými problémami, podporujúce funkciu obličiek a zdravie močových ciest s optimálnym obsahom bielkovín a dôležitých živín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farmina Vet Life Renal je vyvážené veterinárne krmivo, vyrobené na podporu správnej funkcie obličiek pre psy trpiace akútnym alebo chronickým renálnym zlyhaním. S obsahom kuracieho mäsa, bielkovín z rýb a zdravých zložiek ako sladký zemiak, tento produkt podporuje zdravie obličiek a zároveň poskytuje potrebné výživné látky.

Jeho unikátne zloženie, vrátane hydrolyzovaných bielkovín z rýb, vaječných žĺtok a vlákniny, pomáha minimalizovať zaťaženie obličiek. Navrhnuté tak, aby bolo jemné pre tráviaci systém a s nízkym obsahom fosforu, sodíka a draslíka, tento produkt podporuje zdravé močenie a celkové pohodlie vášho psa.

S obsahom dôležitých vitamínov a minerálov ako vitamín A, D3, E, taurín, zinok, mangán a ďalších, toto krmivo je zamerané na podporu celkovej životnej vitality a pohody vášho psa. S výrazom bielkovín 6,80%, tukov 7,80% a vyváženým obsahom omega-3 a omega-6 mastných kyselín je spoľahlivou voľbou pre psie zdravie obličiek.

Farmina Vet Life Renal je kompletná veterinárna diéta pre psy na podporu funkcie obličiek v prípadoch akútneho alebo chronického renálneho zlyhania.

ZLOŽENIE:

Kuracie mäso, sladký zemiak, bielkoviny z rýb - hydrolyzované, rybí tuk, kuracia pečeň, ryby (sardinky), kurací tuk, semená quinoy, vaječné žĺtka, uhličitan vápenatý, hrachová vláknina, frukto-oligosacharidy, chlorid draselný, chlorid sodný, psýllium (semená a plevy), Yucca schidigera, sušené pivovarské kvasnice, glukozamín. Zdroje bielkovín: kuracie mäso, bielkoviny z rýb - hydrolyzované, kuracia pečeň, ryby, vaječné žĺtka.

PRÍDAVNÉ DOPLNKOVÉ LÁTKY NA 1 KG:

Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 4500IU; (E671) vitamín D3 270IU; (3a700) vitamín E 180mg; (3a370) taurín 1000mg. Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 52.2mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 20.4mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 13mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 1.4mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice): 0.04620mg; (3b202) jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0.46mg. Technologické doplnkové látky: (E332) citrát draselný 2000mg.

PRIEMERNÉ HODNOTY:

 • Bielkoviny 6.80%;
 • tuky a oleje 7.80%;
 • vláknina 0.18%;
 • popol 1.90%;
 • vlhkosť 71.00%;
 • vápnik 0.20%;
 • fosfor 0.09%;
 • sodík 0.09%;
 • draslík 0.15%,
 • Omega-3 mastné kyseliny 0.15%;
 • Omega-6 mastné kyseliny 1.00%;
 • EPA 0.05%;
 • DHA 0.06%.
  Látky alkalizujúce moč:
 • citrát draselný (2g/kg).

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne diety pre psov a mačky
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Riešenie k optimálnemu zdraviu vášho psa alebo mačky:

Farmina vet life logo

Farmina Vet Life predstavuje špičkovú značku vo svete veterinárnych diét pre psov a mačky, ktorá spoľahlivo zabezpečuje komplexnú starostlivosť a podporu pre zdravie a pohodu vášho štvornohého spoločníka.

S odhodlaním k výnimočnosti a oddanosti kvalite, Farmina Vet Life neustále vyvíja poznatky o nutričných potrebách psov a mačiek s cieľom poskytnúť produkty najvyššej kvality.

Veterinárnych diéty sú starostlivo navrhnuté tak, aby pokryli rôzne potreby psov a mačiek v každom veku a s rôznymi zdravotnými podmienkami.

Od terapeutických diét určených na riadenie konkrétnych ochorení až po preventívne riešenia, ktoré podporujú celkové zdravie, každý produkt je vyvážený s dôrazom na optimálnu nutričnú hodnotu.

Farmina Vet Life poskytuje presné nastavenia zložení veterinárnych diét prostredníctvom spolupráce s veterinárnymi odborníkmi a výživovými špecialistami.

Výber Farmina Vet Life znamená investovať do optimálnej zdravotnej starostlivosti vášho psa alebo mačky