Fermactiv plv. 150 g prášok

Kód: 150
€14,50
Skladom

Fermactiv je práškový produkt zabezpečujúci probiotickú stabilitu v tráviacom trakte Vášho psaTento doplnok výživy svojou neprestajnou produkciou fyziologickej črevnej mikroflóry obnovuje obranný mechanizmus čriev zvierat. Fermactiv obsahuje lyofilizované, živé, stabilizované zárodky Enterococcus faecium M 74 (laktobacily). Produkovaním kyseliny mliečnej tieto zárodky pomáhajú pri prirodzenej regenerácii správnych pomerov bakteriálnej črevnej flóry, čím redukujú aj škodlivý vplyv patogénnych kmeňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovanie a užívanie

1 čajovú lyžičku rozpustite a rozmiešajte v teplej vode. Odporúčame podávať 1 až 3 krát denne.

Indikácie

Na podpornú liečbu pri chronických hnačkách, narušení trávenia ako aj pri gastritídach a enteritídach. Na regeneráciu narušenej črevnej mikroflóry spôsobenej podávaním antibiotík. Pri narušení črevnej mikroflóry u mladých zvierat v dôsledku zmeny podmienok chovu – odstav, zmena kŕmenia a ustajnenia.

 

Vhodné pre psy, mačky, veľké ošípané a malé prasiatka.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotika a trávenie pre psov
Hmotnosť: 0.25 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VV Avatar autora | 8.12.2022
Pomáha pri hnačkách u psíkov. V priebehu dvoch-troch dní sa trávenie upravuje. Mačičky ohŕňajú ňufáky, ale pomáha aj im. Veľká spokojnosť.

Za posledné štyri storočia sa Rakúska spoločnosť Richter Pharma vyvinula z malej lekárne uprostred námestia mestečka Welsu k globálne pôsobiacej úspešnej farmaceutickej spoločnosti. Lekáreň bola založená okolo roku 1600 a stále sa nachádza v rovnakej oblasti. Mesto Wels slúži ako sídlo spoločnosti, tak aj ako základňa pre celý rakúsky aj medzinárodný trh.

Richter Pharma logo

Richter Pharma je renomovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou kvalitných farmaceutických produktov. Spoločnosť Richter Pharma je známa svojimi vynikajúcimi výrobkami a vysokým stupňom profesionality, ktoré ponúka svojim zákazníkom.

Svojimi inovatívnymi výrobkami a prístupom k riešeniu zdravotných problémov si Richter Pharma získala dôveru a rešpekt svojich zákazníkov a odborníkov. Spoločnosť sa zameriava na výrobu liekov, ktoré sú bezpečné, účinné a ľahko dostupné pre širokú verejnosť.

Vývoj a výroba farmaceutických produktov v spoločnosti Richter Pharma je vedená vysokými etickými a profesionálnymi štandardmi. Spoločnosť sa zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších noriem a kvality a prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu pacientov po celom svete.

Výrobky Richter Pharma sú široko používané a obľúbené v rôznych oblastiach medicíny, vrátane dermatológie, gastroenterológie, gynekológie, pediatrie a mnohých ďalších. Richter Pharma ponúka široký sortiment liekov, doplnkov stravy, vitamínov a minerálov.

Spoločnosť Richter Pharma sa neustále snaží zdokonaľovať svoje výrobky a procesy výroby a zabezpečiť ich maximálnu účinnosť a bezpečnosť. Svojimi inovatívnymi riešeniami a prístupom k zdraviu svojich zákazníkov si získala mnoho spokojných pacientov a odborníkov.

Vďaka svojej dôveryhodnosti, kvalite a inovatívnemu prístupu sa Richter Pharma stala jednou z najúspešnejších spoločností na trhu s farmaceutickými výrobkami a jej produkty sú považované za jedny z najlepších vo svojom druhu.