Fermactiv plv. 150 g prášok

Kód: 150
€10,95 –18 %
Fermactiv plv. 150 g prášok
€10,95 –18 % €8,95
Skladom

Fermactiv je práškový produkt zabezpečujúci probiotickú stabilitu v tráviacom trakte Vášho psaTento doplnok výživy svojou neprestajnou produkciou fyziologickej črevnej mikroflóry obnovuje obranný mechanizmus čriev zvierat. Fermactiv obsahuje lyofilizované, živé, stabilizované zárodky Enterococcus faecium M 74 (laktobacily). Produkovaním kyseliny mliečnej tieto zárodky pomáhajú pri prirodzenej regenerácii správnych pomerov bakteriálnej črevnej flóry, čím redukujú aj škodlivý vplyv patogénnych kmeňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovanie a užívanie

1 čajovú lyžičku rozpustite a rozmiešajte v teplej vode. Odporúčame podávať 1 až 3 krát denne.

Indikácie

Na podpornú liečbu pri chronických hnačkách, narušení trávenia ako aj pri gastritídach a enteritídach. Na regeneráciu narušenej črevnej mikroflóry spôsobenej podávaním antibiotík. Pri narušení črevnej mikroflóry u mladých zvierat v dôsledku zmeny podmienok chovu – odstav, zmena kŕmenia a ustajnenia.

 

Vhodné pre psy, mačky, veľké ošípané a malé prasiatka.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotika a trávenie pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za posledné štyri storočia sa Rakúska spoločnosť Richter Pharma vyvinula z malej lekárne uprostred námestia mestečka Welsu k globálne pôsobiacej úspešnej farmaceutickej spoločnosti. Lekáreň bola založená okolo roku 1600 a stále sa nachádza v rovnakej oblasti. Mesto Wels slúži ako sídlo spoločnosti, tak aj ako základňa pre celý rakúsky aj medzinárodný trh.

Richter Pharma logo