Hansen probican pasta 15ml

Kód: 240
€9,90
Skladom

PROBICAN probiotická pasta obohatená vitamínami pre zlepšenie zdravia a odolnosti šteniat (mačiat) a psov (mačiek) v kritických fázách vývoja a odchovu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie: 2 miliardy zárodkov Enterococcus faecium M-74 (CFU: 2x 10 9 /g), 1 000 I.U. vit. A, 75 I.U. vit. D3 a 15 mg vit. E, 2 mg vit. B1, 3 mg vit. B2, 0,03 mg vit. B12, 25 mg vit. C, 0,15 mg biotínu, 3 mg niacínu. 

Použitie : 
* v období bezprostredne po narodení a v dobe dojčenia k pozitívnej kolonizácii črevného aparátu mláďat ( šteniat, mačiat ) symbiotickou laktacido- produkčnou mikroflórou. 
* na prevenciu žalúdočno-črevných porúch a črevných infekcií mláďat v období sania materského mlieka alebo pri podávaní mliečnych náhrad
* na posilnenie obranných schopností organizmu mláďat počas stresových situácií ako je odstav, zmena prostredia, diéty, presun, imunizácia, odčervovanie, a pod. 
* na rekonvalescenciu psov a mačiek po prekonaných ochoreniach žalúdočno-črevného traktu, infekciách, dlhodobom nechutenstve, atď
* po liečbe antibiotikami a chemoterapeutikami na opätovnú kolonizáciu črevného traktu zvierat pozitívnou symbiotickou mikroflórou 
* po zvýšenej námahe, výcviku, výkonnostných skúškach, na zlepšenie telesnej kondície a srsti pred výstavami 
* u súk a mačiek vo finálnych fázach gravidity a v priebehu laktácie

Dávkovanie: 
podáva sa per orálne, vytlačením potrebnej dávky pasty z plastového aplikátora na stranu jazyka 
0,25 ml pasty na mláďa a deň ,/br> 0,25 - 0,5 ml pasty na psa a deň- plemená do 5 kg živej hmotnosti 
0,5 - 1,0 ml pasty na psa a deň- plemená od 5 do 10 kg živej hmotnosti
1,0 - 2,0 ml pasty na psa a deň- veľké plemená psov
0,5 ml pasty na mačku /deň 

polovica otočky krúžku aplikátora = 0,5 ml

 Indikácie: probiotikum

Balenie: 15 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotika a trávenie pre psov
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť otvorila v roku 1873 svoju prvú továreň – aj keď len malú – ako spoločný podnik s farmaceutom H.P. Madsen. Spústili prvú dánsku výrobu pepsínových prípravkov na tráviace problémy. Christian Hansen začal pracovať so syridlom – látkou bohatou na enzýmy extrahovanou zo štvrtého žalúdka prežúvavcov. Syridlo sa používalo na výrobu syra na zrážanie mlieka. Keď dopyt prudko vzrástol, Christian Hansen začal sériu experimentov s továrenskou výrobou syridla. Koagulant syra Christiana Hansena obsahoval aj chymozín, žalúdočný enzým, ktorý neskôr zohral rozhodujúcu úlohu pri rozvoji spoločnosti.

ChrHansen logo

V roku 2022 s uvedením súpravy VEGA™ Culture Kit špeciálne vyvinutej pre fermentované rastlinné základy, Chr. Hansen aplikuje svoje dedičstvo z mliekarenského priemyslu na vysoko inovatívny a rýchlo rastúci „vegurt“ trh – bezmliečne alternatívy k jogurtu. Využitím našej hlbokej odbornosti v oblasti fermentácie potravín a histórie úzkej spolupráce s výrobcami sa snažíme pomôcť priemyslu pozdvihnúť umenie remeselného spracovania fermentovaných rastlín pomocou našich nových prispôsobiteľných štartovacích kultúr, probiotík a bioprotektívnych kmeňov.

Chr. Hansen je globálna spoločnosť založená v Dánsku s viac ako storočnou históriou v oblasti výskumu a vývoja v oblasti mikrobiológie. Zameriava sa na vývoj a výrobu probiotík, enzýmov a kultúr pre potravinársky priemysel a farmaceutický priemysel.

Chr. Hansen má veľmi dobré povesť vďaka svojim prísne regulovaným výrobným postupom, čo zaručuje, že jej produkty sú vysoko kvalitné a bezpečné. Ich produkty sú vyrábané z prírodných zložiek, ako sú mikroorganizmy, enzýmy a iné látky, ktoré sa používajú na ochranu, fermentáciu, farbenie a konzerváciu potravín.

Chr. Hansen má silné povedomie o výskume a vývoji a vždy sa snaží zlepšovať svoje produkty a procesy. Investuje do moderných technológií a zdrojov, aby mohla ponúkať najnovšie a najlepšie produkty svojim zákazníkom.

Ich produkty sa používajú na celom svete v rôznych odvetviach, vrátane mliekarenského priemyslu, výroby syrov, nápojov, potravinárskych doplnkov a farmaceutického priemyslu. Medzi ich najznámejšie produkty patria probiotiká, ktoré sú užitočné pre zdravie tráviaceho traktu, a enzýmy, ktoré sa používajú na zlepšenie trávenia a zabezpečenie, že potraviny zostanú čerstvé a kvalitné.

V súčasnosti sa Chr. Hansen angažuje aj v oblasti udržateľnosti a environmentálneho zodpovedného podnikania. Snaží sa minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie a zároveň zlepšiť svoju efektívnosť a hospodárnosť. Vytvára tiež produkty, ktoré pomáhajú potravinárskemu priemyslu minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie.

Celkovo, Chr. Hansen je skvelou značkou, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu prírodných a bezpečných produktov pre potravinársky priemysel a farmaceutický priemysel. Svojimi produktmi prispieva k zdravému životnému štýlu a zároveň sa snaží byť čo najúčinnejší v minimalizovaní svojho vplyvu na životné prostredie.