NexGard Combo roztok 0,9 ml pre mačky 2,5 - 7,5 kg

Kód: 305
€46,50
Skladom

NexGard Combo roztok je inovatívnym riešením pre ochranu mačiek s hmotnosťou od 2,5 do 7,5 kg pred blchami, kliešťami a červami. S jednoduchou vonkajšou aplikáciou poskytuje dlhotrvajúcu ochranu, udržiavajúc vašu mačku šťastnú a zdravú.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard Combo roztok 3 x 0,9 ml je špičkovým produktom navrhnutým na účinnú ochranu mačiek s hmotnosťou od 2,5 do 7,5 kg pred blchami, kliešťami a červami. Tento roztok obsahuje dve účinné látky, afoxolaner a prazikvantel, ktoré spolupracujú na boji proti parazitom.

Afoxolaner účinne usmrcuje dospelé blchy a kliešte, čím zabraňuje ich infekcii a šíreniu chorôb. Prazikvantel pôsobí proti rôznym druhom červov, vrátane pásomníc, čo zabezpečuje komplexnú ochranu pred týmito parazitmi.

Aplikácia NexGard Combo roztoku je jednoduchá a rýchla. Stačí aplikovať obsah jednej dávky priamo na kožu mačky. Jedna dávka poskytuje dlhotrvajúcu ochranu počas 30 dní, čo robí tento produkt praktickým a spoľahlivým riešením pre preventívnu starostlivosť o vašu mačku.

Udržujte svoju mačku šťastnú, zdravú a bezpečnú s NexGard Combo roztokom. S jeho pomocou si môžete byť istí, že vaša mačka je chránená pred všetkými hlavnými vonkajšími parazitmi, čím jej poskytnete lepšiu kvalitu života.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.