NexGard Combo roztok 0,3 ml pre mačky < 2,5 kg

Kód: 302
€42,50
Skladom

NexGard Combo roztok je revolučným riešením pre ochranu mačiek s hmotnosťou do 2,5 kg pred blchami a kliešťami. S jednoduchou aplikáciou na kožu poskytuje dlhodobú ochranu, čím udržuje vašu mačku šťastnú a zdravú.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard Combo roztok je vynikajúcim produktom určeným na ochranu mačiek s hmotnosťou do 2,5 kg pred blchami a kliešťami. Tento roztok obsahuje dve účinné látky, afoxolaner a prazikvantel, ktoré účinne bojujú proti parazitom.

Afoxolaner je známy svojou schopnosťou rýchlo a účinne eliminovať dospelé blchy a kliešte, čím chráni vašu mačku pred nepríjemným svrbením a možnými chorobami prenášanými parazitmi. Prazikvantel zas pôsobí proti rôznym druhom červov, vrátane pásomníc, čo zlepšuje celkovú zdravotnú situáciu mačky.

NexGard Combo roztok sa jednoducho aplikuje na kožu mačky, čo znižuje stres spojený s podávaním liekov. Jedna dávka poskytuje dlhotrvajúcu ochranu až na 30 dní, čo robí tento produkt praktickým a spoľahlivým riešením pre každodennú starostlivosť o vašu mačku.

Udržujte svoju mačku šťastnú, zdravú a chránenú pred parazitmi s NexGard Combo roztokom. Vďaka svojej účinnosti a jednoduchej aplikácii je to ideálny spôsob, ako udržať vašu mačku vo vrcholnej forme.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.