NexGard L pre psy ( 10 - 25 kg ) žuvacie tablety 3 x 1 tbl.

Kód: 281
€32,90
Skladom

NexGard L (10 - 25 kg) 68 mg žuvacie tablety sú spoľahlivým riešením pre kontrolu blch a kliešťov u veľkých psov. Poskytujú až 12 týždňov ochrany s podávaním jednej tablety každých 4 týždne. NexGard L je ľahko podávateľný a chutný pre vašho psa.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard L (10 - 25 kg) 68 mg žuvacie tablety sú navrhnuté s cieľom poskytnúť dlhotrvajúcu ochranu pre veľké psy proti blchám a kliešťom. Súčasťou ich formulácie je afoxolaner, účinná zložka, ktorá nielenže účinne lieči infekciu blchami, ale tiež pomáha v boji proti alergii na blšie uhryznutie (FAD).

Každá dávka NexGard L poskytuje až 12 týždňov ochrany pred blchami a kliešťami, pričom sa jedna tableta podáva každých 4 týždne. To znamená, že váš pes bude chránený pred parazitmi po dlhšiu dobu, čo zvyšuje jeho pohodlie a znižuje riziko infekcie.

NexGard L je tiež účinný pri kontrole kliešťov. S pravidelným podávaním jednej tablety každé 4 týždne sa kliešte usmrcujú až na dobu jedného mesiaca, čo zabezpečuje dlhodobú ochranu vášho psa v prírode.

Afoxolaner, hlavná účinná zložka NexGard L, je účinná proti dospelým blchám a rôznym druhom kliešťov, vrátane najbežnejších druhov ako Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus a ďalších.

Jednou z ďalších výhod NexGard L je jeho schopnosť zabrániť kontaminácii domáceho prostredia. Liek usmrcuje blchy pred tým, ako sa vyvinú vajíčka, čím efektívne chráni váš domov pred rozšírením parazitov.

NexGard L (10 - 25 kg) 68 mg žuvacie tablety sú ľahko podávateľné a chutné, čo zabezpečuje pohodlnú administráciu a spokojnosť vášho psa. S NexGard L môžete mať istotu, že váš pes bude chránený pred blchami a kliešťami, a vy budete mať pokoj vo svojom dome.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.