NexGard M pre psy ( 4 - 10 kg ) žuvacie tablety 3 x 1 tbl.

Kód: 278
€31,50
Skladom

NexGard M (4 - 10 kg) 28 mg žuvacie tablety sú účinným riešením pre kontrolu blch a kliešťov u psov. Tieto tablety poskytujú až 12 týždňov ochrany pred blchami a kliešťmi. S účinnou zložkou afoxolanerom nielenže liečia infekciu blchami, ale tiež pomáhajú v boji proti alergii na blšie uhryznutie. S NexGard S sa vaši psíci budú cítiť lepšie a vaše domáce prostredie bude chránené pred kontamináciou.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard M (4 - 10 kg) 28 mg žuvacie tablety predstavujú vynikajúce riešenie pre ochranu stredne veľkých psov pred blchami a kliešťami. Súčasťou ich účinnej formuly je afoxolaner, ktorý nielenže účinne lieči infekciu blchami, ale tiež pomáha v boji proti alergii na blšie uhryznutie (FAD).

Každá dávka NexGard M poskytuje až 12 týždňov ochrany pred blchami a kliešťami, pričom sa jedna tableta podáva každých 4 týždne. To znamená, že váš pes bude chránený pred nepríjemnými parazitmi a nepohodlím spojeným s ich prítomnosťou po dlhú dobu.

Okrem toho, NexGard M je tiež účinný pri kontrole kliešťov. S jednou tabletou každé 4 týždne sa kliešte usmrcujú až na dobu jedného mesiaca, čo zabezpečuje dlhodobú bezpečnosť vášho psa v prírode.

Afoxolaner, hlavná účinná zložka NexGard M, je účinná proti dospelým blchám a rôznym druhom kliešťov, vrátane tých najbežnejších druhov ako Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus a mnohých ďalších.

Jednou z ďalších výhod NexGard M je jeho schopnosť zabrániť kontaminácii domáceho prostredia. Liek usmrcuje blchy pred tým, ako sa vyvinú vajíčka, čím efektívne chráni váš domov pred rozšírením parazitov.

NexGard M (4 - 10 kg) 28 mg žuvacie tablety sú ľahko podávateľné a chutné, čo zabezpečuje pohodlnú administráciu a spokojnosť vášho psa. S NexGard M môžete mať istotu, že váš pes bude chránený pred blchami a kliešťami, a vy budete mať pokoj vo svojom dome.

 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.