NexGard S pre psy ( 2 - 4 kg ) žuvacie tablety 3 x 1 tbl.

Kód: 275
€29,90
Skladom

NexGard S (2 - 4 kg) 11 mg žuvacie tablety sú účinným riešením pre kontrolu blch a kliešťov u psov. Tieto tablety poskytujú až 12 týždňov ochrany pred blchami a kliešťmi. S účinnou zložkou afoxolanerom nielenže liečia infekciu blchami, ale tiež pomáhajú v boji proti alergii na blšie uhryznutie. S NexGard S sa vaši psíci budú cítiť lepšie a vaše domáce prostredie bude chránené pred kontamináciou.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard S (2 - 4 kg) 11 mg žuvacie tablety predstavujú revolučné riešenie pre ochranu vašich psov pred blchami a kliešťami. S účinnou zložkou afoxolanerom sú tieto tablety účinné nielen pri liečbe infekcie blchami, ale aj pri kontrole alergie na blšie uhryznutie (FAD). Každá dávka NexGard S poskytuje až 12 týždňov ochrany pred blchami a kliešťmi, čo zabezpečuje pokojný život pre vašich psíkov a minimalizuje nepohodlie spojené s parazitmi.

Okrem toho, NexGard S je tiež účinný pri kontrole kliešťov. S podávaním jednej tablety každé 4 týždne sa kliešte usmrcujú až na dobu jedného mesiaca, čo zabezpečuje dlhodobú ochranu vášho psa pred nebezpečnými kliešťami. Afoxolaner, účinná zložka v NexGard S, je účinný proti dospelým blchám ako aj rôznym druhom kliešťov ako Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanquineus a ďalším.

Ďalšou výhodou NexGard S je jeho schopnosť zabrániť kontaminácii domáceho prostredia. Liek usmrcuje blchy pred tým, ako sa vyvinú vajíčka, čo zabraňuje ich rozmnožovaniu a šíreniu po vášom dome.

NexGard S (2 - 4 kg) 11 mg žuvacie tablety sú ľahko dávkovateľné a chutné pre psov, čo zabezpečuje ľahkú administráciu a spokojnosť vášho domáceho miláčika. S NexGard S môžete mať istotu, že vaši psi budú chránení pred blchami a kliešťami, a váš domov bude bezpečný a čistý.

 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.