NexGard Spectra XS (2–3,5 kg) žuvacie tablety 3 x 1 tbl.

Kód: 287
€37,90
Skladom

NexGard Spectra 9 mg/2 mg XS (2–3,5 kg) žuvacie tablety sú vynikajúcim riešením pre ochranu malých psov pred širokou škálou parazitov. Poskytujú až 12 týždňov ochrany s jednou dávkou každých 4 týždne, a to vďaka svojej účinnej zložke afoxolaneru. NexGard Spectra je ľahko podávateľný a efektívny.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard Spectra 9 mg/2 mg XS (2–3,5 kg) žuvacie tablety sú výnimočným produktom určeným na komplexnú ochranu malých psov pred blchami, kliešťami a ďalšími parazitmi. Tieto tablety obsahujú dve hlavné účinné látky: afoxolaner a milbemycín oxim, ktoré účinne bojujú proti parazitom.

Afoxolaner je známy svojou schopnosťou rýchlo a účinne usmrcovať dospelé blchy a kliešte, čím chráni vášho psa pred ich nepohodlím a rizikom prenášania chorôb. Milbemycín oxim je antiparazitárna látka, ktorá zabíja rôzne druhy červov, vrátane srdcových červov a ďalších gastrointestinálnych parazitov.

Podávanie jednej tablety NexGard Spectra každých 4 týždne zabezpečuje až 12 týždňov ochrany, čo robí tento produkt pohodlným a spoľahlivým riešením pre preventívnu starostlivosť o vášho psa.

NexGard Spectra 9 mg/2 mg XS (2–3,5 kg) žuvacie tablety sú ľahko podávateľné, a preto ideálne pre malých psov. S ich pomocou udržíte svojho psa zdravého, šťastného a chráneného pred škodlivými parazitmi po dlhú dobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.