NexGard Spectra M (7,5–15 kg) žuvacie tablety 3 x 1 tbl.

Kód: 293
€45,50
Skladom

NexGard Spectra 38 mg/8 mg M (7,5–15 kg) žuvacie tablety sú spoľahlivým riešením pre stredne veľkých psov, poskytujúcich účinnú ochranu pred blchami, kliešťami a ďalšími parazitmi. S jednou dávkou každých 4 týždne prinášajú až 12 týždňov ochrany. NexGard Spectra je ľahko podávateľný a efektívny.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard Spectra 38 mg/8 mg M (7,5–15 kg) žuvacie tablety sú špičkovým produktom pre stredne veľkých psov, ktorí potrebujú komplexnú ochranu pred blchami, kliešťami a ďalšími parazitmi. Tieto tablety obsahujú dve účinné látky: afoxolaner a milbemycín oxim, ktoré účinne bojujú proti parazitom.

Afoxolaner je známy svojou schopnosťou rýchlo a účinne usmrcovať dospelé blchy a kliešte, čo znižuje riziko infekcie a zlepšuje pohodu psa. Milbemycín oxim zas zabraňuje infekciám srdcovými červami a ďalšími červami, čím poskytuje ešte väčšiu ochranu.

Jedna dávka NexGard Spectra každých 4 týždne zabezpečuje až 12 týždňov účinnej ochrany, čo robí tento produkt praktickým a spoľahlivým riešením pre preventívnu starostlivosť o vašeho psa.

NexGard Spectra 38 mg/8 mg M (7,5–15 kg) žuvacie tablety sú ľahko podávateľné a chutné, čo znižuje stres a nepohodlie spojené s podávaním liekov. Udržujte svojho psa šťastného, zdravého a chráneného pred parazitmi s NexGard Spectra.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.