NexGard Spectra S (3,5–7,5 kg) žuvacie tablety 3 x 1 tbl.

Kód: 290
€41,90
Skladom

NexGard Spectra S (3,5–7,5 kg) žuvacie tablety sú vynikajúcim prostriedkom pre ochranu malých psov pred blchami, kliešťami a ďalšími parazitmi. S jednou dávkou každých 4 týždne poskytujú spoľahlivú ochranu až po dobu 12 týždňov. NexGard Spectra S je jednoducho podávateľný a účinný.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard Spectra S (3,5–7,5 kg) žuvacie tablety sú revolučným produktom navrhnutým na poskytnutie komplexnej ochrany pre malé plemená psov. Obsahujú dve účinné látky, afoxolaner a milbemycín oxim, ktoré účinne bojujú proti blchám, kliešťom, červom a ďalším parazitom.

Afoxolaner je známy svojou schopnosťou rýchlo usmrcovať dospelé blchy a kliešte, čím chráni vášho psa pred nepohodlím a potenciálnymi chorobami prenášanými parazitmi. Milbemycín oxim zas zabraňuje infekciám srdcovými červami a ďalšími červami, čím zlepšuje celkovú zdravotnú situáciu vášho psa.

Podávanie jednej tablety NexGard Spectra S každých 4 týždne poskytuje spoľahlivú ochranu po dobu až 12 týždňov, čo znamená menej stresu a starostí pre vás a vášho psa.

NexGard Spectra S (3,5–7,5 kg) žuvacie tablety sú jednoducho podávateľné a chutné, čo zaisťuje, že váš pes ich bude prijímať s radosťou. S týmto produktom udržíte vášho psa šťastného, zdravého a chráneného pred škodlivými parazitmi po dlhú dobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.