NexGard Spectra XL (30–60 kg) žuvacie tablety 3 x 1 tbl.

Kód: 299
€54,50
Skladom

NexGard Spectra 150 mg/30 mg XL (30–60 kg) žuvacie tablety poskytujú špičkovú ochranu veľkým psom pred blchami, kliešťami a ďalšími parazitmi. S jednou dávkou každých 4 týždne zabezpečujú až 12 týždňov bezstarostnej ochrany. NexGard Spectra je jednoduchý a účinný spôsob, ako udržať vášho psa zdravého a šťastného.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard Spectra 150 mg/30 mg XL (30–60 kg) žuvacie tablety sú špičkovým produktom pre veľkých psov, ktorí potrebujú spoľahlivú ochranu pred blchami, kliešťami a ďalšími parazitmi. Tieto tablety kombinujú dve účinné látky, afoxolaner a milbemycín oxim, aby poskytli komplexnú ochranu.

Afoxolaner účinne eliminuje dospelé blchy a kliešte, čo znižuje riziko infekcie a nepríjemného svrbenia u vášho psa. Milbemycín oxim bojuje proti srdcovým červom a ďalším červom, čím zabezpečuje ešte väčšiu ochranu pred parazitmi.

Podávanie jednej dávky NexGard Spectra každých 4 týždne zabezpečuje nepretržitú ochranu počas až 12 týždňov, čo robí tento produkt ideálnym pre zaneprázdnených majiteľov psov.

NexGard Spectra 150 mg/30 mg XL (30–60 kg) žuvacie tablety sú ľahko podávateľné a chutné, čo znižuje stres a nepohodlie spojené s podávaním liekov. Udržujte svojho veľkého psa v optimálnej kondícii a chráňte ho pred parazitmi s NexGard Spectra.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.