NexGard XL pre psy ( 25 - 50 kg ) žuvacie tablety 3 x 1 tbl.

Kód: 284
€35,50
Skladom

NexGard XL (25 - 50 kg) 136 mg žuvacie tablety sú vynikajúcim prostriedkom na ochranu veľkých psov pred blchami a kliešťami. Poskytujú až 12 týždňov ochrany s jednou dávkou každých 4 týždne. NexGard XL je jednoducho podávateľný a účinný pre vášho psa.

Detailné informácie

Podrobný popis

NexGard XL (25 - 50 kg) 136 mg žuvacie tablety sú špičkovým produktom, ktorý poskytuje komplexnú ochranu pre veľké plemená psov. S obsahom účinnej látky afoxolanerom tieto tablety účinne bojujú proti blchám a kliešťom, zabraňujúc infekciám a zlepšujúc celkové zdravie vášho psa.

Jedna dávka NexGard XL poskytuje až 12 týždňov ochrany pred parazitmi, čo znamená, že váš pes môže mať pokoj pred nepríjemnými parazitmi po dlhú dobu. S podávaním jednej tablety každých 4 týždne je NexGard XL ľahko integrovateľný do vášho režimu starostlivosti o psa.

Afoxolaner, hlavná účinná zložka NexGard XL, účinne usmrcuje dospelé blchy a rôzne druhy kliešťov, čím chráni vášho psa pred ich škodlivými účinkami. Tento produkt tiež pomáha kontrolovať alergie spojené s blším uhryznutím, zlepšujúc celkovú pohodu vášho psa.

NexGard XL (25 - 50 kg) 136 mg žuvacie tablety sú navrhnuté tak, aby boli chutné a jednoducho podávateľné, čo znižuje stres pre vášho psa pri podávaní liekov. Udržujte svojho veľkého psa šťastného a zdravého s NexGard XL.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitika pre psov
Hmotnosť: 0.499 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nexgard je vedúca značka v oblasti ochrany domácich zvierat, špecializujúca sa na výrobu žuvacích tabliet pre psíkov.

images

S inovatívnym prístupom a zameraním na efektivitu a bezpečnosť, Nexgard ponúka široké portfólio produktov, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti blchám a kliešťom, zároveň zaisťujúc pohodlnú a príjemnú formu podávania pre psy.

Každá žuvacia tableta Nexgard je formulovaná s dôkladne vybranými zložkami, ktoré sú účinné a bezpečné pre rôzne plemená a veľkosti psov.

Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhotrvajúcu ochranu pred parazitmi a pomáhali chrániť zdravie a pohodu vášho psíka.

Ich rýchle pôsobenie a schopnosť zabrániť prenosu ochorení, ako je napríklad Lymská borelióza, robia z Nexgard žiaduci výber medzi majiteľmi psov po celom svete.

S podporou najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných testovaní, Nexgard neustále inovuje svoje produkty, aby zabezpečil najlepšiu možnú ochranu pre vašich miláčikov.

Bezpečnostné a kvalitatívne štandardy Nexgardu robia z neho dôveryhodnú značku pre každého majiteľa psíka, ktorý si váži bezpečie a pohodu svojho domáceho miláčika.

S Nexgardom môžete mať istotu, že váš psík bude chránený pred nežiaducimi parazitmi, aby ste si mohli užívať každú chvíľu strávenú spolu naplno a bez obáv.