Plerasan VET-P-IM sirup 120ml

Kód: 237
€11,95
Skladom

VET-P-IM sirup veterinárny prípravok

pre imunitu a vitalitu zvierat. VET-P-IM sirup je veterinárny prípravok na posilnenie imunitného systému a vitality zvierat s Imunoglukanom. Je vhodný na ochranu pred infekciami. Odporúča sa užívať aj pri zvýšenej fyzickej záťaži, stresových vplyvoch a celkovej únave organizmu.

Výhodná je jeho aplikácia pri antibiotických terapiách. Zvyšuje intenzitu imunitnej odpovede, a tým skracuje dobu nástupu produkcie špecifických protilátok po vakcinácii. Jeho systémová aj topická aplikácia pomáha rapídne urýchliť hojenie rán, zlepšiť hojenie operačnej rany a eliminovať sekundárne infekcie po chirurgickom zákroku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Plerasan Vet P IM sirup je veterinárnym prípravkom určeným pre psov a mačky, ktorý pomáha pri liečbe infekcií horných dýchacích ciest, zápalových ochorení kože a uší, ako aj pri infekciách močových ciest. Obsahuje účinnú látku prírodného pôvodu, kyselinu pirogénovú, ktorá zvyšuje imunitu organizmu a podporuje ho pri boji proti infekciám. Okrem toho obsahuje aj zinok, ktorý je dôležitý pre zdravie pokožky a srsti zvierat.

Plerasan Vet P IM sirup je veľmi jednoduchý na dávkovanie, stačí ho pridať do jedla alebo priamo podať zvieratovi do úst. Je vhodný pre všetky plemená psov a mačiek, vrátane šteniat a mačiatok.

Vyskúšajte Plerasan Vet P IM sirup a pomôžte svojmu zvieratku zotaviť sa z infekcie rýchlejšie a bezpečne.

Druh a kategória zvierat: Pes, mačka, ovce, kôň, prasce, hovädzí dobytok 

Účinky

VET-P-IM  sirup obsahuje účinnú látku Imunoglukan, ktorá výrazne stimuluje prirodzenú imunitnú odpoveď organizmu. Pôsobí imunomodulačne, posilňuje vlastné imunitné mechanizmy a obranyschopnosť zvierat voči infekciám. Aktivuje dôležité bunky imunitného systému, hlavne makrofágy (pohlcovače cudzorodých látok), neutrofilné biele krvinky a NK-bunky (natural killer cells – prirodzené zabíjače). Makrofágy hrajú rozhodujúcu úlohu v naštartovaní a udržiavaní imunitnej odpovede, výsledkom ktorej je zničenie nežiadúcich mikroorganizmov a telu cudzích látok (baktérií, vírusov, mutovaných buniek), ktoré spôsobujú často závažné ochorenia. Účinok Imunoglukanu bol vo veterinárnej medicíne overený na zvýšenie ochrany voči mnohým bakteriálnym, vírusovým, mykotickým a parazitárnym chorobám. 

Použitie

VET-P-IM sirup sa odporúča na zvýšenie ochrany zvierat voči bakteriálnym, vírusovým, mykotickým a parazitárnym chorobám. Napomáha normalizovať zníženú obranyschopnosť pri opakovanom podávaní antibiotík, má podporný účinok pri terapii onkologických ochorení, posilňuje vitalitu u starších zvierat , urýchľuje dobu liečenia, skracuje a zmierňuje priebeh ochorenia. Použitie sirupu Plerasan V je vhodné aj pri prevencii chorôb po odstavení zvierat, pri rekonvalescencii a pre zlepšenie ich celkovej telesnej kondície. 

Dávkovanie:

pes a mačka 2 ml/5kg hmotnosti /od 1 do 5 kg: fixná dávka 2 ml/ 1x denne

ovce a prasce 1 ml/5kg hmotnosti 1 x denne

kôň a hovädzí dobytok. 1ml/10kg hmotnosti 1 x denne

Na posilnenie obranyschopnosti sa odporúča používať VET-P-IM sirup dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace). Dennú dávku je možné zdvojnásobiť pri začínajúcich infekciách a pri oslabení obranyschopnosti organizmu. Zvýšenú dennú dávku je potrebné užívať minimálne 3 dni. 

Spôsob podania : Sirup pridávať priloženým dávkovačom alebo injekčnou striekačkou do potravy, vody, prípadne vstreknúť priamo do ústnej dutiny zvieraťa.

Pred každým použitím je nutné sirup dôkladne pretrepať. 

Zloženie a balenie

1 ml sirupu VET-P-IM obsahuje: Imunoglukan 10 mg (nie je stanovená odporúčaná denná dávka)

Účinné látky v prípravku VET-P-IM sirup  sú obsiahnuté v množstvách, ktoré je možné považovať i pri dlhodobom používaní za bezpečné. Prekročenie dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. 

Nežiadúce účinky: Z doterajších pozorovaní a klinických štúdií neboli zistené žiadne vedľajšie účinky Imunoglukanu, v porovnaní s placebom, na organizmus zvierat. Prípravok VET-P-IM je kontraindikovaný u imunosuprimovaných zvierat. 

Balenie: 120 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a Minerály pre psy
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PLEURAN je biotech výrobca vyvíjajúci vysokokvalitné produkty podporujúce zdravie špecializujúci sa na izolovanie prírodnej zložky Imunoglukan® (z Pleurotus ostreatus), ktorá prebieha patentom chráneným výrobným procesom pod dohľadom skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v oblasti výroby glukánov.

Pleuran

Pleuran je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a vývojom prírodných extraktov z huby pleurotus ostreatus. Táto huba je známa svojimi výnimočnými liečebnými vlastnosťami a obsahuje mnoho prospešných látok pre ľudský organizmus.

Pleuran sa zameriava na vývoj a výrobu vysoko kvalitných prírodných výrobkov, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a pohodu človeka. Hlavným produktom spoločnosti je prírodný extrakt z huby pleurotus ostreatus, ktorý je vysoko koncentrovaný a obsahuje vysoký podiel beta-glukánov.

Beta-glukány sú biologicky aktívne zlúčeniny, ktoré majú mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Patrí medzi ne napríklad posilnenie imunitného systému, znižovanie hladiny cholesterolu v krvi, zlepšovanie trávenia a podpora regenerácie svalov a tkanív.

Pleuran extrakt sa používa ako doplnok stravy, ktorý môže pomôcť zlepšiť celkové zdravie a imunitný systém. Tento prírodný výrobok je vhodný pre ľudí všetkých vekových kategórií a je veľmi obľúbený medzi tými, ktorí sa snažia zlepšiť svoje zdravie a pohodu.

Okrem toho, Pleuran ponúka aj ďalšie produkty, ako sú kapsule obsahujúce beta-glukány z húb a extrakt z huby pleurotus ostreatus, ktorý sa používa na vonkajšie použitie a má regeneračné účinky na pokožku.

Pleuran sa zaviazal k vysokým etickým a pracovným štandardom a svoje produkty vyrába s najvyššou kvalitou. Jeho extrakty sú vyrobené z certifikovaných surovín a prechádzajú prísne kontroly kvality. Spoločnosť Pleuran je považovaná za spoľahlivého partnera pre zdravie a pohodu svojich zákazníkov a jej produkty majú vynikajúcu povesť a dôveru medzi odborníkmi aj laickou verejnosťou.