Šampón Clorexyderm forte 200 ml

Kód: 225
€15,95
Skladom

Clorexyderm Shampoo forte 200 ml

Veterinárny antiseptický šampón pre psy a mačky. Zneškodňuje baktérie a kvasinky , obzvlášť Malassezia pachydermatis, odstraňuje zápach, ktorý býva obvykle spojený s kvasinkovou infekciou

Dezinfekčný šampón založený na chlorhexidín digklukonát, molekule so širokým antibakteriálnym účinkom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Zloženie:

100g prípravku obsahuje 4g chlorhexidine digluconate; 

Základ

Isodecyl alkohol ethoxylát

Propylene Glycol

Glycerin

Dimethyl-alkyl-oxid

Lanoline ethoxylat

Hydroxyl ethyl celulóza

Parfum

Reactive Blue 21

neionizovaná voda ad 100g

Indikácie: 

Clorexyderm šampón je určený na čistenie kože a srsti u psov a mačiek v prípadoch,kedy je potrebné kombinovať čistiaci efekt so silným dezinfekčným účinkom.

Dávkovanie:

mačky a malé psy až 15 ml

stredne veľké psy až 30 ml

veľké psy až 50 ml 

1 čajová lyžička zodpovedá 5 ml 

1 polievková lyžica zodpovedá 15 ml

Spôsob aplikácie:

Srsť dôkladne namočte a šampón naneste a masírujte na postihnuté miesta zvieraťa ( obvykle medzi pazúrikmi, v okolí pyskov, brucha, krku , podpažia, medzinožia a uší ) tak, aby sa vytvorila bohatá pena. Nechajte 5 - 15 minút pôsobiť , potom zviera dôkladne opláchnite a usušte. 

Liečba by sa mala opakovať každé 2 dni po dobu 2- 4 týždňov, čo zaručí výborné výsledky , zvlášť v počiatočnom štádiu kožnej infekcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny pre psy a mačky
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Neustály vývoj znalostí, výskumu, neustáleho klinického experimentovania v kombinácii so skúsenosťami a vysoko kvalitnou výrobou umožnil spoločnosti ICF Pet vyvinúť široký sortiment produktov s osobitným zreteľom na dermatologický sektor.

Cieľom spoločnosti je nasledovať prístupy, ktoré v prvom rade nemusia nevyhnutne zahŕňať používanie antibiotík. Myšlienka uvádzať na trh výrobky charakterizované vysokými štandardmi kvality viedla ICF k tomu, aby zaujala dôležité postavenie v oblasti dobrých životných podmienok zvierat v Taliansku aj v Európe.

ICF

ICF Pet je výrobca kvalitných a inovatívnych produktov pre domácich miláčikov. Svoje produkty vyrába v Taliansku, kde je tradične silné zameranie na kvalitu a dizajn.

Značka ICF Pet ponúka širokú škálu produktov pre psy a mačky. Medzi jej najznámejšie produkty patria postele pre zvieratá, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú elegantný dizajn. Tieto postele sú navyše ergonomicky navrhnuté, aby zabezpečili maximálny komfort a podporili zdravie a pohodu domácich miláčikov.

Okrem postelí ponúka značka ICF Pet aj iné produkty, ako sú obojky, vodítka, misky, hračky a doplnky na čistenie zubov a uší. Všetky tieto produkty sú navrhnuté s ohľadom na potreby a pohodlie domácich miláčikov a majú moderný a štýlový dizajn.

ICF Pet sa zameriava aj na ekologické riešenia a vyrába svoje produkty s ohľadom na životné prostredie. Používa kvalitné a prirodzené materiály, ako sú bavlna, konopie a kork, a minimalizuje používanie plastových komponentov.

Značka ICF Pet má vynikajúcu povesť a získala si dôveru mnohých majiteľov domácich zvierat po celom svete. Jej produkty sú vysoko kvalitné, trvanlivé a zabezpečujú maximálny komfort a pohodu pre zvieratá. Svojou kombináciou kvality, dizajnu a ohľaduplnosti k životnému prostrediu je ICF Pet skvelou voľbou pre každého majiteľa domáceho miláčika, ktorý sa chce postarať o svojho psa alebo mačku s láskou a starostlivosťou.