Šampón Vetoquinol Dermilen 300 ml

Kód: 228
€30
Skladom

DERMILEN šampón

Dermilen veterinárny hypoalergénny šampón s detergenčnou a zjemňujúcou zložkou. Dermilen má vysoko účinnú čistiacu schopnosť pre pokožku a srsť. Zároveň, vďaka obsahu zložiek obnovujúcich prirodzenú mastnotu, zabraňuje vysúšaniu kože.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Indikácia:

Základný hypoalergický šampón s mastnotu obnovujúcim účinkom, zabraňujúcim vysúšaniu kože. Šampón pre zvieratá (predovšetkým pes, mačka), u ktorých bola dokázaná alergia na bežne používané šampóny. Využíva sa aj ako doplnková terapia alergických kožných ochorení a liečebne pri sekundárnych pyodermiách.

Zloženie:

Alcoholum isopropylicum 0.69 g, Triethanolaminii laurilsulfas 39.10 g, Triglyceridum polyoxyethylenatum l8.40 g,Hydroxyethylcellulosum 3.68 g, Aroma 0.46 g, Aqua purificata ad 230.00 ml

Dávkovanie:

Prípravok nanášame na vlhkú srsť v malých dávkach a dobre premasírujeme až do vytvorenia peny. Pri silnom znečistení, či vysušení kože zvýšime dávky šampónu, alebo opätovne po opláchnutí srsti nanesieme ďalšiu dávku šampónu. Oplachujeme vždy v dostatočnom množstve vody. Ďalšie používanie prípravku podľa potreby a ostatných požiadaviek na liečbu. Vďaka mastnotu obnovujúcemu účinku možno kúpanie opakovať často.

Spôsob podania:

Šampón je vhodný pre zvieratá, u ktorých bola dokázaná alergia na bežne používané šampóny, ďalej ako doplnková terapia alergických kožných ochorení a liečebno-ochranne pri výskyte sekundárnych pyodermií. 

Balenie: 300 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny pre psy a mačky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vďaka našim odborným znalostiam zodpovedajú inovatívne produkty a služby spoločnosti Vetoquinol skutočným každodenným potrebám veterinárov, chovateľov hospodárskych zvierat a majiteľov domácich zvierat), neustálej túžbe po neustálom zlepšovaní.

vetoquinol logo

Vetoquinol je jednou z popredných značiek zameraných na zdravie a starostlivosť o zvieratá na celom svete. S viac ako 80 ročnou históriou ponúka širokú škálu produktov pre rôzne druhy zvierat vrátane psov, mačiek, koní, dobytka, hydiny a exotických zvierat.

Vetoquinol sa zaviazal zlepšovať život zvierat prostredníctvom poskytovania inovatívnych a spoľahlivých riešení na ochranu a liečbu zvierat. Ich portfólio zahŕňa produkty pre liečbu a prevenciu ochorení, výživové doplnky, veterinárne lieky, krmivá pre špecifické potreby a mnoho ďalších.

Spoločnosť Vetoquinol si udržiava vysoký štandard kvality a je zodpovedná voči životnému prostrediu, svojim zákazníkom a zvieratám, ktorým pomáha. V snahe zabezpečiť najlepšiu starostlivosť o zvieratá, spolupracuje Vetoquinol s veterinárnymi lekármi, chovateľmi zvierat a odborníkmi v oblasti zdravia a výživy zvierat.

Vetoquinol je spoločnosť so silnými etickými hodnotami a zameraním na inovácie. Svojím prístupom sa snaží vytvárať lepší svet pre zvieratá a pomáhať majiteľom zvierat zlepšovať kvalitu života svojich miláčikov.