Simparica 10 mg - žuvacie tablety pre psy

Produkt určený pre psy s nižšou váhou od 2,5 do 5 kg. Počet kusov tabliet v jednom balení je 3ks.

Liečba napadnutia kliešťami (Dermacentor reticulatusIxodes ricinus Rhipicephalus sanquineus). Tento liek má okamžitý smrtiaci účinok na kliešte s trvaním najmenej 5 týždňov. Liečba napadnutia blchami (Ctenocephalides felis Ctenocephalides canis). Tento liek má okamžitý smrtiaci účinok na blchy s trvaním najmenej 5 týždňov. vrátane prevencie ďalšieho napadnutia. Tento liek môže byť použitý ako súčasť liečebnej stratégie pri kontrole alergie na blšie uhryznutie. Liečba sarkoptového svrabu (Sarcoptes scabiei). Blchy a kliešte musia napadnúť hostiteľa a začať sať, aby mohli byť vystavené účinnej látke.

  • €29,95 €3 –10 %
  • Skladom
€26,95
Kategória: Kliešte a blchy
 

DÁVKOVANIE A UŽÍVANIE

 

Tento liek je určený na perorálne použitie v dávke 2-4 mg/kg živej hmotnosti podľa nasledujúcej tabuľky:

 

Živá hmotnosť (kg)

Sila tablety (mg)

Počet podaných tabliet

>2,5 – 5

10

jedna

 

Pre optimálne obmedzenie napadnutia kliešťami a blchami podávať tento veterinárny liek v mesačných intervaloch a následne po celé obdobie aktivity bĺch a kliešťov na základe miestnej epidemiologickej situácie.

 

Pri liečbe sarkoptového svrabu (spôsobeného Sarcoptes scabiei var. canis) by mala byť podaná jedna dávka mesačne počas dvoch po sebe nasledujúcich mesiacov.

 

Simparica tablety sú určené na žuvanie a majú dobré chuťové vlastnosti, psy ich ochotne konzumujú, keď im ich chovateľ ponúkne. Tableta môže byť podaná v krmive alebo priamo do ústnej dutiny, pokiaľ ju pes neprijme dobrovoľne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Simparica - Inovátori v srdci


Spoločnosť dosiahla a inovovala mnoho prvenstiev v oblasti zdravia zvierat. Tím Simparica pokračuje vo výskume a vývoji nových a lepších spôsobov, ako pomôcť domácim miláčikom prežiť čo najlepší život. Škála liekov, ošetrení a diagnostiky je navrhnutá tak, aby vám a vášmu veterinárnemu lekárovi pomohla aktívne predchádzať chorobám, zvládať kožné ochorenia, liečiť infekcie, znižovať bolesť, minimalizovať úzkosť a oveľa viac.

Aktívnym používaním sortimentu Simparica zdravotníckych produktov zaručíte, že váš maznáčik bude ochránený.

Simparica logo

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.